Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Téged mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mennyire zavarna, ha kiderülne a leendő párodról, hogy tele van adóssággal?

Figyelt kérdés
Nagyon sok vállalkozót ismerek, aki többmilliós az adótartozással, Aztán itt él sokszázezer ember, akinek a banki tartozása sokkal több, mint a vagyona. Téged hogy érintene, ha ilyen emberrel hozna össze a sors?

2014. okt. 10. 20:05
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

hibásan írtam ki a kérdést, bocsi.

Tehát helyesen: Nagyon sok vállalkozót ismerek több milliós adótartozással

2014. okt. 10. 20:09
 2/39 kovpet ***** válasza:
Nem kezdek zűrös emberekkel.
2014. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Hát, nekem kb 5M adósságom van, amit "örököltem". A párommal közöltem kb az első hónapban, ő azt mondta, majd megoldjuk, ő így is szeret engem. Azóta is együtt vagyunk. Ő sem vagyonos és nincs jól fizető munkahelye, szóval tényleg gondot vett velem a nyakába. Megértettem volna, ha így nem vállalja a kapcsolatunkat. Fordított helyzetben én is elfogadnám a tartozást, hiszen én is cipelek magammal eleget.
2014. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
adósságot nem lehet "örökölni". Neked hogy sikerült?
2014. okt. 10. 20:15
 5/39 A kérdező kommentje:
helyesbítek, nem lehet örökölni, ha te lemondasz az örökségről
2014. okt. 10. 20:16
 6/39 anonim ***** válasza:
30%
Igen, a jogi oldalával tisztában vagyok. Exem halmozta fel a nevemre, aztán más okból szakítottunk és felszívódott. Utána jött a fekete leves. Évekig próbáltam tenni ellene, de a bank így is úgy is rajtam fogja behajtani. Szóval ha lehet még rontani a helyzetet, nekem sosem volt pénz a kezemben, és eszemben sem lett volna ilyen hülyeségbe beleugrani. Csak fiatal és naiv voltam, és jól meg fogom fizetni az árát.
2014. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavarna ha semmije sem lenne, de mínuszban sem legyen, főleg ha hülyeségekre költötte.
2014. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt már amikor megismerkedtünk, de nem érdekel. Majd megoldjuk.
2014. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

Nem az adósság számítana hanem az oka. ha kényszerhelyzetben volt s ez tünk kiutnak vagy belebukott, vagy ép vállalkozott és belebukott, akkor nem lenne baj.

De ha pl. alkoholista és amiatt van adóssága mert elöbb külti szeszre a pénzéd mint rezsire, vagy pl. szerencsejátékos, akkor már nemet mondanék. Mert az ilyen simán eladja a fejem fölül a házat ha tudja, ha nem akkor meg sorra az értéktárgyaimat. Az ilyen ember szenvedélybeteg..

2014. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nekem olyan ismerősöm is van aki otthonélt szülőkkel,nem tandíjra kellett mégis összegyűjtött 3 milliós diákhitelt, vagy olyan akinek 300 ezres telefonszámlája meg 500 ezres rezsi tartozása van. Őszinte legyek, egyikkel sem kezdenék,mert mind saját hülyeségük miatt kerültek ide.

Tepersz,küzdesz a semmire. Aztán amikor évek nyomorgása alatt visszafizetitek a hiteleit lecserél valaki másra. Ilyenbe kérdező ne menj bele. Persze lehet normális dolgok miatt is tartozása az más.

2014. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!