Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Téged mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mennyire zavarna, ha kiderülne a leendő párodról, hogy tele van adóssággal?

Figyelt kérdés
Nagyon sok vállalkozót ismerek, aki többmilliós az adótartozással, Aztán itt él sokszázezer ember, akinek a banki tartozása sokkal több, mint a vagyona. Téged hogy érintene, ha ilyen emberrel hozna össze a sors?

2014. okt. 10. 20:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
66%
24-es nekem van egy vacak főállásom, minimál béres és mellette egyéni vállalkozói engedélyem is van, hogy meg is éljek. Akkor én most vállalkozó vagyok s nem kellenék neked? De ha visszaadom az ipart, és tengödök mostantól minimmálbérbérből akkor már szóba jöhetek nálad?
2014. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"A kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert elég sok embernél látom, hogy még magának se vallja be, mekkora sz..ban van, ezért nem hinném, hogy egy új párkapcsolatban ezt őszintén bevallaná az elején."

Pont ezért nem kezdenék vállalkozóval... összevissza sunnyognak...

Ha van egy papír, amit meglobogtat, hogy van ilyen engedélye, de attól még mást dolgozik, akár minimálbéres, de tisztességes munkát, ő már szóba jöhet.

Csak ne vállalkozzon... én se vállalkozok az út szélén (az is vállalkozás), drogot árulni sem vállalkozok, pénzt mosni, meg embert csempézni sem.

Tisztességes vállalkozó 1 a 10 millióhoz van. A munkásaikon spórolnak, hogy minimálbérért foglalkoztatják őket és akkor fizetnek, ha nekik épp kényelmes... ha karácsony előtt az asszonyka túlköltekezik, a munkás csak januárban kap pénzt (megtörtént eset).

Ja meg lehet, hogy milliókat kaszál 1 hónapban és bejelenti a minimálbért, az egyszem egykéje meg ingyen tankönyv, ingyen kaja, ingyen nyaralás...

a másik fele a vállalkozóknak meg egy rkás nagy balek, akik felvesznek hiteleket és támogatásokat, nem értenek a vállalkozáshoz semmit és fél év alatt úgy becsődölnek, hogy még a dédunokájuk is izethetné.

Ez legyen vonzó számomra? Hát bocsi, de akkor inkább egy tisztességes minimálbéres.

2014. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
32-es, egy halom "tisztességes" minimálbérest ismerek, akik zsebbe kapják a fizetésük javát. A segélyek, az ingyen tankönyv természetesen nekik is jár, viszont tele vannak bedőlt hitelekkel, amik majd valamikor végrehajtásra kerülnek.
2014. okt. 11. 17:55
 34/39 anonim ***** válasza:

Értem egy kalap alá vesszük a vállalkozókat.


Még az lenne ha kérdésem, ha én illegálisan vállalkozom de legális dolgokat árulok, nem drogot meg ilyesmit, csak éppen feketén, akkor vállalkozónak számitok, vagy csak sima tisztességes adócsaló vagyok, s az már jöhet?

2014. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Ugy értem meg tudok lobogtatni egy papirt, hogy van egy minimálbéres állásom, de nem tudok meglobogtatni egy másik papirt, amivel igazolhatnám, hogy miért nem haltam még éhen...
2014. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

34-35

:):)

2014. okt. 11. 19:06
 37/39 anonim ***** válasza:
Ja és tele vagyok adósággal is, a végrehajtóknak sorszámot kell osztogatnom a házam elöbb mert ha nem teszem, összeverekednek, hogy ki volt ott elöbb s akkor meg amiatt van balhé.
2014. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ja és ha már ennyit offolok, a kérdésre is válaszoljak, minden páromat zavarta, hogy adósággal vagyok tele, s nem pedig pénzel vannak tele a zsebeim. Utóbbit sokkal könyebben el tudták volna fogadni.
2014. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
A jelenlegi páromnak van legalább néhány százezer forintos adóssága, ráadásul már behajtás alatt. Most nem zavar. De gyereket nem szülök neki, amíg vissza nem fizeti. Ha most esik ki a jövedelmének a fele, nem annyira gáz, mert itt van az enyém. De ha akkor, amikor gyesen ülök itthon és tehetetlen vagyok, nem tudok elmenni másodállásba, meg elsőbe se feltétlen, az elég nagy baj lenne, ezért biztosan nem kockáztatom meg. Ez is a felelős gyerekvállalás része.
2014. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!