Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan személy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan személy aki tisztában van azzal, hogy a párja alsóbb kategória, mint ő?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez csúnyan hangzik de azt gondolom ezt nagyjából mindenki fel tudja mérni.

Sose bántad meg, hogy őt választottad?

Ha nyomult egy szép fiú nem volt nehéz ellentmondani?

A külvilág nem rokonyodott meg a választáson?


2014. okt. 11. 22:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

aki alsóbb kategóriának tartja a párját, az nem tiszteli, nem szereti, nem rajong, nem értékeli kellően a párját.

ilyen esetben nem filozófálni kell, hanem különmenni, mert az alsóbb kategóriának tartott személy megérdemli, hogy valaki becsülje és magasztalja, felnézzen rá, és hát a másik fél meg jó lenne, ha megtapasztalná, milyen is felnézni valakire.


ha nem tetszik a párod ennyire, akkor keress mást, mindkettőtöknek szívességet teszel vele.


a hűség kizárólag vérmérséklet kérdése. ha valaki ellent akar mondani, még a térden csúszó, könyörgő Brad Pittnek is ellent tud mondani.

2014. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nálunk vannak kategóriabeli különbségek. Ő jóképű, sármos, én egy sima átlagos kinézetű nő. Nekem 2 diplomám van, neki általános iskolai végzettsége. Tagadhatjuk, hogy nem okoz ez feszültséget az aktuális "alsóbb rendűben", de hazudnánk. Én sokszor érzem csúnyának magam, főleg amikor szép nők társaságában vagyunk, és a páromon is látom a feszengést, amikor volt egyetemi társaimmal szaktémákba bonyolódunk. Az érdekes viszont az, (és szerintem ez az, amiért működhet és működik is), hogy pl. nem én nemérzem feszélyezettnek a helyzetet, amikor mondjuk a szakmai témák kerülnek terítékre, szerintem nagyon okosan tud hozzászólni, intelligens, jóeszű ember. Akkor kellene elgondolkozni a dolgon, ha ő szégyellne engem mások előtt tegyük fel azért, mert épp nem a legjobb formámat hoztam, vagy én szégyenkeznék miatta egy szakmabeli beszélgetésnél. Ennek viszont nyoma sincs!!! Büszkébb vagyok rá, mint magamra!
2014. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!