Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan személy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan személy aki tisztában van azzal, hogy a párja alsóbb kategória, mint ő?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez csúnyan hangzik de azt gondolom ezt nagyjából mindenki fel tudja mérni.

Sose bántad meg, hogy őt választottad?

Ha nyomult egy szép fiú nem volt nehéz ellentmondani?

A külvilág nem rokonyodott meg a választáson?


2014. okt. 11. 22:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a kérdező nem arra értette az alsóbb felsőbb kategóriát hogy csúnya e vagy szebb.....


Egy ismerős párnál a csaj 2 diplomás, a srác legmagasabb iskolai végzettsége.

Ki szokták ütközni a különbségek....

2014. okt. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
42%
Előző vagyok....na szóval a srác legmagasabb iskolai végzettsége 8 általános....
2014. okt. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, az iskolai végzettség nem jelent semmit, sok nagyon bunkó diplomást és igazgatót láttam már! Az alacsonyabb végzettségűek sokszor lelkileg gazdagabbak, szerényebbek és nem olyan gátlástalanul bunkók. Szóval ilyen szempontból akkor a diplomás az alsóbb kategória!
2014. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"alsóbb kategória"?

Uff...már ez a megfogalmazás, meg amúgy is..annyira sértő.

Egyáltalán mit jelent ez? Mindenkinek más. Aki nekem nagyon nem bejövős..másnak lehet adonisz...

Egyébként nem. A férjem nekem abszolút csúcs! NEKEM. De pont ez a lényeg. Az, hogy más nőnek bejön vagy sem...hát...pont nem érdekel.

2014. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14%

Igen,nalunk pont ez van:-)))


En foatalabb vagyok mint a ferjem 11 evvel,sportos,csinos es telleg tetszem a pasiknak (leszolitanak utcan es mindenhol)ezzel szemben a ferjem kover,es oregebbnek nez ki a koranal.Nem ugy kover h semmi izom nincs rajta,csak borzasztoan nagy hasa van:-))


Haaaaat nem a vilag legjobb pasija,de nem is ezert mentem hozza hanem mert halal szerelmes voltam bele:-)))Mostanaban jutottam el odaig h elkezdtem ot latni olyannak amilyen.


Szoval mostmar latom h kover es oreg....es nekem sokkal jobban tetszenek a vekony magas pasik:-)))Sot konkretan meg tudok orulni egy pasiert akinek nincs hasa:-)))


Viszont a ferjem imadnivalo,jo ember,jo a humora,intelligens es imad engem....es nem banom h nem egy szepfiut valasztottam ferjnek,de a szeretom viszont vekony es magas:-)))Szoval mindez kompenzalva van:-))))

2014. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Úristen utolsó, kár próbálkoznod, lerí, hogy kamu a válaszod.
2014. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az utolsò válasza nem kamu, nálunk a felesègem nèz ki rosszabbul mint èn, persze imádom,de èn is tartok szeretöt. Ez nem egy különleges jelensèg.
2014. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

Hehe, utolsó és hátulról a 3. válaszoló ugyanaz százalék alapján, itt trollkodik. :D Menj, pihenj le...


a kérdésre válaszolva: kommentekből kiragadva: "megfogattam", "télleg"... Na, pont az ilyen kaliberű emberek vesznek egyáltalán fontolóra egy ilyen kérdést... Az ennél "felsőbb kategóriásak" nem... Erről ennyit. :)

2014. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Külsőre úgy érzem még nem sikerült azt a kategóriát megtalálnom, akivel egyeztünk volna. Mindig magamat jobbnak éreztem külsőre, mint az eddigi pasijaimat. Aztán volt egyszer egy hozzám már túl jó pasi kinézetre(izmos,jóképű,magas). A szex fantasztikus volt(a többiekkel sose volt jó!), de sajnos nem tudtunk egymással félév alatt értelmesen kommunikálni. Kisebb iskolai végzettsége is volt az említett izmos és helyes úriembernek.


A jelenlegi férfi,akiért odavagyok viszont a nehéz élete miatt lepusztult már külsőre.Korábban azt mondtam volna rá, hogy túl jó pasi hozzám, most viszont már kategórián aluli külsőre hozzám képest.Belsőre egyezünk és már nem biztos, hogy felvállalnám,mert lepusztul. Nyugodtan pontozzatok le, én ezek miatt maradok magányos, mert nem akarok több "kategórián aluli" pasit és jobbat sem magamnál, pusztán inkább hozzámillőt. Arra viszont semmi esély.

2014. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, életemben először írom le/fogalmazom meg ezt, értem, hogy miről beszélsz. Amikor a vőlegényemmel találkoztam, egy aranyos, kedves srác volt, jó dumával, átlagos (nem rossz) külsővel. Azt gondoltam, hogy jobb nő vagyok nála, jobb pasik is próbálkoztak akkor. Éppen túl voltam egy nagyobb szakításon, nem akartam senkitől semmit (főleg Tőle nem) és csak online formában beszélgettünk. Aztán a beszélgetések alatt rájöttem, hogy én őt keresem és mégis vágyok egy kapcsolatra. Vele. De csak Vele. Összejöttünk és elkezdett megváltozni, egyre jobban adott magára, egyre jobb cuccokban kezdett járni, még kondizni is eljárt, szakállt növesztett, ami nem az én ötletem volt, de brutál, milyen jól áll Neki. Szóval, amikor megismertem, akkor sem nézett ki rosszul, 1-2 kategóriával mégis lejjebb soroltam volna magamnál, aztán ahogy együtt voltunk, úgy szinteket ugrott, hogy ihajj... Most ránézek és brutál jó pasi... nyírt ápolt szakáll, izmos karok, állandóan nevető barna szemek, tökéletes orr, még a haját is másként hordja és imádom.

Ha nyomul egy srác, ugyanaz van, mint bárki más mellett lenne. Semmi. :D Megmondom, hogy kapcsolatban vagyok.

Majdnem 5 éve vagyunk együtt, nem bántam meg és nem is hiszem, hogy a következő 5-ben meg fogom bánni. Azt nem tudom, hogy milyen apa lesz és merre alakul az élet, de ha bármi miatt megbánnám a dolgot, az nem a fent említett kérdés miatt lenne.

A külvilág ismeri és tudja, hogy milyen Ember, ismeri az Őt megelőző kapcsolatom is és szerintem nagyon örülnek neki, hogy valaki ennyire szeret 5 év után is. A szüleim szeretik, a tesóimmal jól kijön, a barátaim is szeretik, humoros, vicces ember.

Tavaly megkérte a kezem, hozzá fogok menni.

2014. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!