Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vádolnak azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vádolnak azzal, hogy sosem szerettem a feleségem, amiért kidobtam egy 6 évvel ezelőtti viszony miatt?

Figyelt kérdés

Megbeszéltem vele mindent. Akkoriban alaptalan vádaskodásnak tekintette, amikor rávilágítottam a rossz szokásaira, amiken változtatnia kellene, ezért keresett valakit, aki megérti. Később a szeretője ugyanazon hibákra hivatkozva hagyta faképnél, amiket én is említettem. Akkor rájött, hogy talán neki kellene változtatni és nem nekem. Valahogy kiderült a szerető családjában az eset, ezért a megcsalt asszony nekem is elmesélte, hogy ne csak neki legyen rossz.

A lényeg az, hogy most a család, a barátok és mindenki szerint, akinek rálátása van, én tettem tönkre a házasságot azzal, hogy kitettem. Meg tudná valaki magyarázni, hogy miért?


2014. okt. 14. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

bűnbak-képzés

"ezért keresett valakit, aki megérti" - oda ne rohanjak

2014. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne gondolkozz azon hogy te mit tettél rosszul.Amint kiderült, kidobtad...nagyon jól tetted. Én is ezt tenném ha kiderülne...bármennyire is szeretem a férjemet. Próbálj meg csak előre nézni. Az én férjem is tele van olyan hibákkal amiken nem hajlandó változtatni. Hiába kérem...pedig ezek olyan súlyos hibák amiket más sem nagyon tolerálna. Néha már úgy érzem hogy nem is vagyunk egymáshoz valók. Neki is sokan mondjak hogy így megy úgy változtasson bizonyos tul.-ságain, de fittyet hány rá. Baszogatásnak veszi ha felemlegetem.

De a kérdésedre válaszolva....nem te tetted tönkre a kapcsitokat. Te csak javítani akartál rajta. Ne törtd magad ezen.

2014. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vegulis miert hagytad el?Csak kivancsi vagyok:-)
2014. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert megcsalt. Elég egyértelmű. Ő is bevallotta, mentsége sincs, ezzel nem lehet mit kezdeni.
2014. okt. 14. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól értem, hat éve megcsalt a feleséged, akkor azt nem tudtad, hat éve rájött, hogy változnia kellene, ráadásul olyan irányba, amit te is szeretnél, hat éven keresztül minden rendben volt, kaptál egy igényeid szerinti nőt és most, hogy megtudtad, hogy megcsalt, otthagytad? De miért? Hisz kifejezetten előnyére változott meg...
2014. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De megcsalt és hazudott. Ráadásul semmit nem tettem, amivel rászolgáltam.

Őszintén szólva most is van egy visszatérő vitánk, ami miatt nem váltunk volna, de végül hasznára is lehet. Nem jön össze a baba, mert gondok vannak a petefészekkel. Ő nem szeretné a béranya lehetőséget, a fene sem tudja, hogy miért, én meg más gyerekét nem akarom nevelni. Gyakorlatilag ennek csak kb. 20%-ban van köze a döntésemhez, a nagy része inkább férfi hiúság.

2014. okt. 14. 19:49
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Azt gondolom, hogy ha megváltozott a kedvedért és 6 évig jól éltetek, akkor azért ez ad mérlegelési alapot. Ráadásul Magyarországon a béranyaság tudtommal tilos.


Inkább tűnik ezek alapján úgy számomra, hogy egyszerűbb a megcsalásra fogni, mint beismerni, hogy gyerek nélkül a feleséged sem kell.

2014. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom változásként értékelni azt, hogy évekig hazudott.

A gyerek kérdés meg megint az ő vesszőparipája. Én tökéletesen meglennék gyerek nélkül, de ha van, akkor mindenképp az én vérem legyen.

2014. okt. 14. 20:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hazudott, ha nem tette volna, már akkor elhagyod. De ez a hat év rossz volt? Érezted bármi hátrányát annak, ami akkor történt? Semmi nyomomt nem hagytak benned? Ha ez most nem derül ki, akkor most is boldogan élnél vele?
2014. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bocs, hibás lett, szóval semmi nyomot nem hagytak benned ezek az évek?
2014. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!