Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért titkolja a férjem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja a férjem, hogy telefont vett? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Tegnap a kocsiban találtam egy számlát egy telefon vételéről a párom nevére kiállítva. Megkérdeztem tőle, hogy vett -e új telefont mire nagy szemekkel végül kinyögte, hogy igen. Szerettem volna megnézni, hogy mégis milyen, de rögtön rávágta, hogy elhagyta. Ti mit gondoltok? Lehet van valakije és neki vette, vagy csak rémeket látok?
2014. okt. 16. 09:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%
Egy telefon nem olyan titokba keljen venni,hiszen ha használni is akarja csak elő kell vennie.Summant a férjed.Én is arra tippelek az uj macájának vette.De olyan balfék még a blokkot is elől hagyja.
2014. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem állja meg a helyét, hogy egy összetört telefon helyett vette, mert akkor azt bevallaná, másrészt meg inkább pénzt adna szerintem, jobb, ha a telefon a tulajdonos nevén van. Ugyanígy a szerető is szerintem a saját nevére kapna telefont. 45ezres tételt nem szokás eltitkolni, és rejtegetni a telefont, ha nincs rá az embernek különösebb oka.

A legvalószínűbb tényleg az, hogy arról hívogatja a szeretőjét/szeretőit. Persze kétségbeesett, hogy bele fogsz nézni, ha a kezedbe adja, úgyhogy azt hazudta, elhagyta. De ne haragudj, ez mennyire hihető szöveg már..?

2014. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mi mindig megbeszéljük a párommal ha nagyobb dolgokat veszünk, már csak azért is mert közös kasszán vagyunk és így a drágább dolgokat mindig bekalkuláljuk hogy mikor fér bele a költségvetésbe.

Egyetlenegyszer ment el a párom telefont venni a tudtom nélkül, bőgtem is utána rendesen amikor átadta nekem ajándékként :) Nagy meglepi volt mert eltudta titkolni az utolsó percig és ha tudtam volna akkor lebeszéltem volna róla mert nagyon drága cucc volt :)


Ha a párod nem neked vette a telót msglepiként akkor valamit nagyon sumákol. Mi az hogy már elhagyta? Ki venné be ezt a hülye szöveget? :) Szóval ha nem a tiéd lesz akkor kezdj el aggódni hogy mi ez a nagy titkolózás.

2014. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Amiről egy kapcsolatban nem beszélünk, akkor nyilván nem szeretnénk hogy azt megtudja a másik. Vagy magának vette a telefont hogy titkosan tudjon telefonálni, vagy valaki másnak, aki fontos neki. Csak azt nem értem miért hagyta szem előtt a számlát,
2014. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!