Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért titkolja a férjem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja a férjem, hogy telefont vett? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Tegnap a kocsiban találtam egy számlát egy telefon vételéről a párom nevére kiállítva. Megkérdeztem tőle, hogy vett -e új telefont mire nagy szemekkel végül kinyögte, hogy igen. Szerettem volna megnézni, hogy mégis milyen, de rögtön rávágta, hogy elhagyta. Ti mit gondoltok? Lehet van valakije és neki vette, vagy csak rémeket látok?
2014. okt. 16. 09:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
a telefont a szeretőjének vette és pont
2014. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy téged akar meglepni vele?
2014. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
Amit nem írtak még lehetőségként: lehet benne van valami illegálisban és nem akarja, hogy belekeveredj, nem mond róla semmit inkább.
2014. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 10-es, igen, például akár azt is...

Nálunk a telefonvétel hosszú és komolyan átrágott dolog, segítünk egymásnak választani. Másrészt egy telefon (már, ha normálisat vesz az ember), legalább 70-80 ezer forint, ekkora kiadást szerintem illik megbeszélni, még ha a saját félretett pénzéből veszi is.

Nekem az első gondolatom az lenne, hogy van valakije. Próbálj beszélni vele, végső esetben kutasd fel azt az új telefont...

26N

2014. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%
#14, én a legutóbbi telefonomat 5000 Ft-ért vettem, újonnan, rühellem az "okostelefont". És nem, nem beszéltem meg, és nem, nem kértem engedélyt rá...:)) Ja, és ha a párom ellenőrizgetni akarna, az meg sima válóok lenne mifelénk. (de egyikünk sem szenved ebben az agybajban és jellemhibában, ezért vagyunk együtt tizensok éve...)
2014. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ez egy 45 ezer forintos telefon szóval lett volna mit megbeszélnünk előtte.
2014. okt. 16. 10:28
 17/24 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező (#16) jól van... akkor ez a tény, tehát tegyél szemrehányást EZÉRT. Aztán majd mond rá valamit...

(csak nem kisgyerekes anyuka tetszel lenni? :)))

2014. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondolnék, hogy akar még egy telefonszámot, amin azt hív, akit te nem ismersz és akiről neked nem szabad tudnod. Vagyis a szeretőjét!

Az más kérdés, hogy ritka nagy balfék, ha ezek után a kocsiban felejti a számlát, hogy a felesége megtalálja. :-)))

2014. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
vagy ki tudja...talán direkt hagyta ott...és valami terve volt ezzel :) lehet valamit el akart indítani a fejedben vele...vagy lehet egy teszt, hogy mit reagálsz...
2014. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Magának vette, erről hív szextelefont, erről hívja a szeretőjét (a számlarészletező még véletlenül sem látod), erről intéz illegális dolgokat.

2. A szeretőjének vette.

3. Van egy eltitkolt gyereke, annak vette.

4. Valami elég kínos dolog történt, leverte a főnöke/munkatársa mobilját és félt, h kiakadsz, h miért venne ő neki másikat, de ő vett neki.


"nagy szemekkel végül kinyögte" - megijedt. Lehet csak szextelefonálgat.

2014. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!