Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem érti meg a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a férjem, hogy nekem ez fáj?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolatunk elején elmesélte az exeivel való kapcsolatait, hogy "vettem neki ruhákat, elvittem tengerpartra, és nem becsülte meg". 5 éve vagyunk házasok, és nekem egyre jobban fáj, hogy engem nem vitt még el tengerparti kirándulásra. Nekem nem vesz ruhákat, én vegyek magamnak. Mondtam neki, hogy nincs télre kabátom, azt kérdezte, hogy "mi van azzal, amit tavaly hordtál?" Utóbbi időben mindig felmegy bennem a pumpa, hogy mikor szeretnék egy kicsit költeni magamra, azt válaszolja, hogy "minek? kinek akarsz tetszeni?" Mondom erre, hogy "NEKED!" Erre megkapom, hogy jó nekem a farmer és a sportcipő is, meg az 5 éves kabát. Már megesett, hogy összevesztünk, mert rákiabáltam, hogy "bezzeg annak a senkiházinak vettél ruhákat, meg körbeugráltad!" Kérdeztem, hogy én miért nem érdemlem meg? Erre azt kapom, hogy vegyek magamnak amit akarok. De ez nem ugyan az. Nem ért meg. Valóban én vagyok bolond?

2014. okt. 18. 11:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%

Azert nem ,mert ferfibol van,maskepp gondolja...:-) az enferjem jobb? Vele meg az a baj,hogy tul titokzatos.Nagyon sok evig nembeszelt az exeirol.Azt se tudtam, ki volt,es hanyan voltak Nagyonnehezen beszelt roluk,engemmeg megolt a kivancsisag:-) Hogy ki volt az elso az eleteben kb 20ev utantudtam meg.....ez se jo...enbeszeltem roluk,bar ugy a ferjemvolt az elsoaz eletemben....



Irok



Bocsi a hibakert,tabletrol

2014. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudod, hogy történt régen? Honnan tudod, hogy a férjed vitte tengerpartra és nem fordítva? Hogy ő vette a ruhát a csajnak és nem magának? Mert ő mondta? Ugyan már! Lehet nagyképűsködik és rajtad vezeti le kisebbségi komplexusát, frusztrációját.
2014. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%

Egy ferfi csak a nyilt beszedbol ert. Ha csak celozgatsz, hogy ez nincs, az nincs, de jo lenne ez, de jo lenne az, az keves. Olvasd el ezt a konyvet: Dr. John Gray A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek.

Jo olvasgatast!

2014. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
22%

Lehet pont azért nem visz téged, és nem vesz semmit, mert ez exei ezeket megkapták, még sincsenek most vele.


Amúgy ezt vele kell megpróbálni megbeszélni, nyíltan, értelmesen, a célozgatásoknak nem sok értelme van. Annak főleg nem ha nekiállsz te is "bezzeg az exem" szónoklatokat mondani, mert azzal csak ráteszel egy lapáttal a helyzetre.

2014. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem ez a szoveg epp azt bizonyitja, hogy teged mennyivel kulonbnek, felelossegteljesebbnek es oszintebbnek tart mint az exet.

Nekem ferfikent legalabbis ez jon le belole, hogy az 1es az bezzeg egy kovetelozo ribi volt akinek semmi se volt eleg, a 2es meg egy rendes szereny asszony, aki az embert nezi nem a penzet, es oszinten kitart mellette.


Ez nem sertes, epp ellenkezoleg, bok!

2014. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Akkor meg azt hitte, hogy ha sokat kolt a nokre, majd igazan szeretni fogjak - nem igy lett, kihasznaltak. Azota nem szeret koltekezni semmit, ez ertheto. DE ettol fuggetlenul meglephetne neha valamivel, es legfokepp nem kellene az orrod ala dorgolni, hogy mit kaptak az exek.
2014. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem tulok az, aki az exeiről adomázik, pláne több éves együttélés, házasság után. Proliság.
2014. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki hülye. Te is, a férjed is, a kommentelők egy része is. Bár lehet hogy inkább az összes, engem is beleértve. De egy biztos, ti még nem vagytok érettek egy házassághoz.
2014. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös kasszan vagytok miért kellene arra várni hogy ő vegyen neked, nem is értem, fogod magad elmész és veszel magadnak kabátot, nem vársz az engedélyére. Ha meg nem telik ilyesmire nyilván akkor se telne ha neki kellene megvennie. Egyébként meg te vàlasztottad ezt az úriembert férjedül, gondolom a kapcsolatotok alatt is hasonlóan viselkedett.
2014. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
24%
Legyél egy kicsit sármosabb, szexisebb. Ha nem is nagy dolgot de vegyél magadnak ezt-azt..amire nem tud nem felfigyelni, pl. egy fekete csipkés harisnyát. Legyél Te is nőies, akkor tud ő is férfiasabb lenni. Kicsit dorombold el neki mire vágyodsz..és a sok baromságjára ne reagálj.. Kicsit inogtasd meg, hogy vagy Te is olyan jó nő akiért tennie kell, hogy megtarthasson. Csinálj néha külön programokat, és csinálj ugy mintha valaki olyan hivna akit nem akarod hogy halljon, tedd egy kicsit féltékennyé.
2014. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!