Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyobb házba költöznétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb házba költöznétek, ha házasságotok válságban lenne?

Figyelt kérdés
Van annak értelme? Eléggé sokat veszekszünk és mindig azzal fenyeget, hogy elhagy bennünket, a férjem. Van két szép gyermekünk, mert ha beköltözünk az új házba és faképél hagy minket akkor sokkal nagyobb lesz a kiadásunk.

#ujház
2014. febr. 28. 02:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az első fenyegetőzésnél eldőlt... Amolyan "terroristákkal nem tárgyalunk" elv. Gondolom azóta vérszemet is kapott, mert nincs következménye a fenyegetőzésének.
2014. febr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az ilyen fenyegetözést EGYSZER el lehetne fogadni, hogy "éppen ideges" volt.


De a legközelebbi alkalommal elkezdtem volna összepakolni neki a cuccait, és mehet.


Egyébként a gyerekeknek sem jó, ha veszekedések közepette élnek, akkor más ezerszer jobb, ha külön élsz velük.


Amit viszont semmiképpen ne csinálj, hogy függö heyzetbe kerülszt töle (nagyobb ház, több kiadás, valósinüleg kölcsön is).

2014. febr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Hogyne, persze.

Minél szarabb egy kapcsolat annál nagyobb kockázatot kell vállalni, az majd helyrehozza.

Tényleg vannak ennyire hülye emberek?

2014. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tanácstalan vagyok...
2014. febr. 28. 08:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt vagy tanácstalan? Mi szól a férj mellett?
2014. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindegy, hogy költöztök -e vagy nem. Az nem mindegy, hogy hajlandóak vagytok -e leülni és megbeszélni a gondokat, és a szükséges változtatásokat bevezetni. A szőnyeg alá söprésnek véget kellene vetni!
2014. febr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugye te se gondolod komolyan...

Csak gondolkodj kicsit. Egyértelmű, hogy NEM. És a fenyegetést sem tűrném, segítenék összepakolni a cuccait.

2014. febr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult a fejemben, hogy függő helyzetbe akar hozni ezzel.
2014. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nehéz elviselni öt is, és nehéz belegondolni, hogy mi lenne, ha ö már nem lenne velünk. Mert én még túlélem, de a fiúnk nagyon szereti az apját, szinte már rajong érte. 3 éves lesz hamarosan, minden ért már, és ha nem jönne haza az apja, nagyon szomorú lenne. :(
2014. márc. 2. 05:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Szerintem ez már neked sem jó nemhogy a gyerkőcöknek. Maradjatok ott ahol most vagytok.
2014. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!