Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy egy családanya heti 3x elmegy szórakozni? A többi 2 napon pedig dolgozik este 7ig. Este ér haza, amikor a a gyerek már alszik.

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
95%

Elég degradáló hangnem ez a ffiakra nézve. 2 kisgyerekünk van, az egyik 4, a másik 1 éves. Tény, hogy két kezemen meg tudom számolni, mikor voltam a kicsikkel egyedül esténként, de nem rettenetek meg tőle! Amikor a kisebbik született, és a Feleségem a kórházban volt, akkor is egyedül voltam otthon a másikkal és láss csodát, képes voltam ellátni a saját fiamat...

Kérdező, miért akkora probléma az, hogy a ffinek kell 3 napon keresztül ellátni a gyereket?

2014. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, tényleg rejtély, hogy mi a fenén nyüglődsz... amikor nálunk az asszony kórházban volt, én láttam el a gyereket... nem 3 napig hanem 3 hétig, nem néhány órát, hanem 0-24, nem kiscsoportos ovisan, hanem 5 hónaposan... oszt valahogy mégis túléltük mindhárman ezt a dolgot, még én se haltam bele...


(lehet, hogy pont apuka zavarta kikapcsolódni, mert látta rajta az izolálódás tüneteit)

2014. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:

Miért fontos, én ki vagyok?


A férj is dolgozik természetesen.

Reggel az anya viszi a gyereket oviba.

Bár nem értem, ennek mi köze a kérdéshez.


Itt mindenki megtenné ezt? Nem is gondolnátok bele, milyen érzés lehet ez egy kisgyereknek, hogy napokig nincs vele az anyja amikor lefekszik?

2014. okt. 21. 10:36
 34/71 anonim ***** válasza:
94%

jaj szegény

apja sincs ott? de. akkor meg?

és ha tegyük fel JUJ elutazna apa+anya együtt????? ugye akkor hívnád a gyámügyet, kedves anyuka!

tőled mentsen meg az ég%

2014. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, miért nem mondod meg, ki is vagy... Ha egy évben egy héten történt mindez, nem kell pálcát törni a feje felett....
2014. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, az egy olyan érzés, amit meg kell szoknia... ahogy mindegyikünk megszokta. Bizony anyuka nincs mindig, minden nap ott. És bizony a több műszakban dolgozó anyukák gyerekei is felnőnek, épen, egészségesen...
2014. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
90%

de ott van reggel vele, mikor felébred!

Nem értem még mindig a problémát? És ha teszem azt az anyának betegség miatt kórházban kell lennie, akkor is így pampognál?

Szerencsére ez csak 3 nap az életéből és ha nem állandóan az anya látta el, hanem az apa is kivette a részét a gyerek neveléséből, akkor az a gyerek semmit nem fog ebből érzékelni!

2014. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
85%
Most felraktál egy kérdést, hogy tudjad pl. a menyedet pocskondiázni? És mi vegyünk részt ebben?
2014. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, akkor a te véleményed szerint onnantól, hogy az Anya megszüli a gyerekét, onnantól az ő saját magánéletét elvágták? Onnantól soha nem tölthet egyetlen egy estét sem a gyermekétől távol (mindezt úgy, hogy a gyerek apja ott van a gyerekkel?)
2014. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
82%
Az is ekkora problémát okozna neked ha apuka járna sörözni munka után, és a gyerek alig látná az apját?
2014. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!