Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy egy családanya heti 3x elmegy szórakozni? A többi 2 napon pedig dolgozik este 7ig. Este ér haza, amikor a a gyerek már alszik.

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező

nem olvastam el az összes választ.

Egy hétre belefér

De ha állandó, az már nem egészséges a gyermek számára.

Ha csak egy hétre sűrűsödött be így az anyuka programja,akkor elfogadható, de ha születésétől kezdve ilyen a hozzáállása,akkor baj van.

2014. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
92%

Hát kedves kérdező, most kapaszkodj meg, mert sokk fog következni.


Nálunk történetesen a férjem van otthon a gyerekkel, és egészséges, minden rendben. Nem hal bele, mert anyuci dolgozik. Valamiből enni is kell.Punk-tum. És mivel én keresek jobban, ezért nem is volt kérdés ez a dolog köztünk soha.

Ugyanolyan jól el tudja látni a gyereket az apja is, mint az anyja. Hát végtére is két szülője van annak a szerencsétlennek, nem csak egy.


És mondok még valamit. Rendszeresen nyaral a mamáéknál. Mivel mama pedagógus, így egész nyáron ott van. Képzeld, hétvégente látja csak a szüleit, van hogy csak 2 hetente hévégén, ha nyár van, és mi elutazunk. És képzeld, túléli.


Kedves anyóspajtás, azért most már nem háború előtt vagyunk, a nőknek is lehet élete. Úgyhogy el lehet csihadni, mindjárt kisüt a nap, lehet menni kapálni.


(egyébként meg azért fontos, hogy ki vagy a történetben, mert ha egy anyós ilyen savanyú és rosszindulatú, az egy dolog. Unatkozik, na bumm. De ha a férj vagy, és így vélekedsz, akkor az nagy hiba.

2014. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
98%

"Ti ezt megtennétek, őszintén! A férjetek mit szólna? Nyilván nem tapsolna örömében"


Én férj vagyok. Mit szólnék? Menjen. 3 nap az életünkből... nem sok. És ha ő ettől boldog lesz, akkor én meg azért vagyok boldog, mert Ő az.

A gyerekeim nem jelentenek terhet számomra. Szeretem őket és szeretek velük foglalkozni.


Miért ironizálsz? Miért kéne tapsolnia a férfinak? Ha a Te párod (bár nem tudom, hogy van-e) kér valamit, ami kicsit eltér a megszokottól, akkor patáliát rendezel és tapsolsz?

2014. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem rendszeres hanem egyszeri esetrol van szo, en mint ferj azt szolnam, hogy kivennem azt a harom napot szabinak es otthon lennek a gyerekekkel, es orulnek neki, hogy tobb idot tudok veluk lenni.


Mikor felesegem korhazban volt a masodikkal, en vigyaztam a keteves elsore, egy hetig. Jol megvoltunk, sot! Kapaszkodj meg, azota sokkal kozelebb kerult hozzam, amit nem tudok elegge ertekelni. Addig nagyon anyas volt, feltem is hogy mi lesz, de az lett, hogy megertette hogy most apu van itthon, es ugyanugy megcsinal neki mindent mint anyu. Azota lass csodat, nemhogy nem ordit ha anyukanak el kell valahova menni par orara, hanem jon oda jatszani.


De volt olyan eset is, hogy mentem ki palyaudvarra vendegetfogadni, es vittem magammal mindkettojuket. Na akkor is hapogott az egesz rokonsag hogy jaj, hat az apjaval egyszerre a ket kicsi, a kisebbik meg csak ket honapos, hat nem fog menni jaj baj lesz stb...

Mi lett? Semmi, nagyon jol elvoltunk, a kicsi hordozoban rajtam, a nagyobbik meg nem tudott oromeben hova lenni hogy reggel johet apuval mikor elmegy hazulrol (mint eddig munkaba), es szepen kezenfogva egy nyikkanas nelkul jolviselkedett egesz uton. A kicsi meg amint rajott hogy apunal van uvegben tej, es tud adni ha kell, szepen megnyugodott es elaludt. Anyuka meg legalabb tudott egy felnapot pihenni.


Szoval nem kell ezeket a lehetosegeket a ferj/apa elol elvenni, ezeken mulik az, hogy mennyire kerulnek hozza kozel a gyerekei.

2014. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló: Téged, mint férjet, klónozni kellene.)
2014. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
95%

Megmondom, ki a kérdező: a férj szeretője és most 1 hétig nem látja. :D

Viccet félretéve nem, ez a legtöbb helyen nem probléma. Az apukák általában kiveszik a részüket a gyerekek körül és ha mégsem, akkor sem törik le a kezük, ha egyszer így alakul egy hét. Olyan is van, hogy az anyuka beteg. És a gyerek életében nem lesz ettől lelki törés.

2014. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! :-D erre nem is gondoltam!
2014. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%
tényleg, lehet,hogy a szerető. Ezért van ennyire csendben, és nem mondja meg, ki is ő valójában...
2014. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
100%
Mit tenne a ferjem? Azokat, amiket irtal (nyilván fárasztó lenne ,nekem is az, most, hogy nincs itthon),de mindent szo nélkül és örömmel csinálna. .sőt szerencsem van,mert melysegesen lenezi azokat a ffiakat, akik igy gondolkodnak,mint te..tudom,mert ismerünk ilyen apát es már többször kifejtette a velemenyet róla. ..
2014. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
100%
Eljutunk a 100 hozzászólásig úgy, hogy a kérdező kilétére nem derül fény? Csak szítja a tüzet? Nem tudom miért titkolózik, talán belátta, hogy provokatív.
2014. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!