Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírom a panelt, el akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom a panelt, el akarok költözni de a férjem hallani sem akar róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem bírom a panelzajokat, gyomoridegem lesz valahányszor meghallom a felettem lakó dübögését, járkálását. Van egy 6 hónapos kislányunk, sokszor felébresztik az örökös fúrással, kopácsolással. Minden vágyam egy kertes ház de a férjem maradni akar a kényelem és a kis rezsi miatt. Őt egyáltalán nem zavarja a zaj. Félek, hogy egyszer nagyon betelik a pohár és a gyerekkel együtt elmegyek az anyukámhoz. Annyira idegesít a sok zaj, hogy állandóan feszült vagyok, félek hogy rámegy a házasságom. Kertes házban nőttem fel, sohasem fogom megszokni ezt az átkozott panelt. El akarok költözni. Segítsetek! Mit csináljak? Hogy vegyem rá a férjemet?
2014. okt. 23. 15:24
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Bocsi nem 68 :) 8 éve
2014. okt. 24. 17:38
 32/40 anonim ***** válasza:
95%

". Félek, hogy egyszer nagyon betelik a pohár és a gyerekkel együtt elmegyek az anyukámhoz."


Én csak egyet nem értek. Miért egyértelmű, hogy ha te megunod a panelt, akkor fogod a kölyköt és megpattansz?

2014. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Először is, mi az, hogy kölyök? A gyermekemet fogom és elmegyek. Neki sem jó hogy állandóan felkopácsolják mikor aludna. Másodszor, mi mást tehetnék?
2014. okt. 26. 16:52
 34/40 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem tudod mi az, hogy kölyök, akkor keresd ki. De mivel ti panelba vállaltatok gyereket, tudtad, hogy milyen. És annak a gyereknek van egy apja is, akitől nem szakíthatod el az aktuális hangulatod alapján.
2014. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
64%
Mi az, hogy mi mást tehetnél? Kérdező, te hány éves vagy? Mekkora a gyerek?
2014. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
53%

Ha fogod a gyereket és beadod a válópert és elmész, csak veszi a lapot a párod, hogy komolyan gondoltad. Mert szerintem a férjed nem is tud róla, hogy Neked NEKTEK mennyire BAROMIRA elegetek van a panelből. Nekem ez a gyanúm, hogy nem vesz komolyan és le se tojja addig a percig, míg nem szembesíted a ténnyel, hogy DE EL AKARSZ MENNI!!!!

26/N

2014. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Tegnap olyan durván dübögtek meg kopácsoltak, hogy már nem lehetett elviselni. Szegény kislányom állandóan felriadt a hirtelen koppanásokra meg dübbenésekre, mintha falat bontottak volna odafent, meg mintha óriási csapágy golyókat vágtak volna a földhöz. Felmentem a férjemmel és a kislányommal. Kedvesen megakartam kérni, hogy legyenek kicsit halkabban, tényleg nagyon normálisan szóltam, erre azt mondta ha nem tetszik költözzek el és rám vágta az ajtót. Azt reméltem lehet vele normálisan beszélni de ez egy paraszt. Egyre elviselhetetlenebb. Totál ki vagyok idegileg. Én mindig tekintettel vagyok másokra, de ha feljönne az alattam lakó és megkérne hogy legyek halkabb, nem vágnám rá az ajtót. Legszívesebben elmennék az orvoshoz hogy írjon fel valamit ami lenyugtatja az idegeimet mert nem tehetek róla, borzasztóan idegesít úgy érzem megőrülök. De még szoptatok így kizárt hogy bármit is szedjek
2014. okt. 27. 13:25
 38/40 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, tudom hogy panelba vállaltam gyereket, de nem tudtam hogy ez lesz. Régen is zavartak a zajok, de régen dolgoztam, sokat voltam itt-ott, a párommal sokat motoroztunk, ide-oda mentünk, sokszor voltak itt a barátaink, nem tűnt fel ennyire a zaj mint most. Régen is volt hogy hangosabbak voltak, de azért nem volt tőle gyomoridegem, meg ilyesmi. Most nyilván itthon vagyok a kisbabámmal úgymond be vagyok zárva, csendben vagyok ha alszik és ilyenkor feltűnik a zaj. Nem akarok a férjemtől elválni, nagyon szeretem, de annyit idegeskedem, hogy félek emiatt tönkre megy a kapcsolatunk
2014. okt. 27. 13:30
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Akik azt írják a panel olcsóbb, mint egy kertes, azokat nem értem. 53m2-en élünk és 50-60 a rezsi. Azért elég durva... Szerintem beszéld meg a férjeddel, hogy te ezt nem bírod. Nem az a megoldás, hogy elköltözöl anyudhoz.
2014. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
100%
Teljesen megértelek,voltam hasonló helyzetben én is.Most egy kis kertes házban élünk. Nyaraló övezetben vettük marha csöndes. Madárcsicsergésre ébredek nyaranta,nincs zaj,simán altattam az udvaron a kisfiunkat nem ébresztette fel semmi nap közben.Ha szeret a párod akkor megérti hogy ha ez így megy tovább akkor egy roncs válik belőled.Magamból indulok ki,értelmes ember nem akar rosszat a családjának, a feleségének akit szeret. Mindenképp nyugodt körülmények közt kellene megbeszélnetek . Sorakoztass fel érveket mellette- ellene. Hidd el több lesz mellette.Egyébként ha más megoldás nincs igenis én is elmennék a gyerekekkel pár napra akár hétre anyukámhoz,ha ennyire nem érdekli a páromat hogy nekem ez mennyire rossz és elviselhetetlen.Még annyit tennék hozzá hogy egy télen a fűtésre szánt összeg 57000 ft. egy raklap brikett a kandallóba,ennyit költünk rá. Kiegészítőként energiatakarékos fűtőpanelek vannak minden helyiségben beprogramozva hogy ne süllyedjen a hőmérséklet x fok alá. Indukciós főzőlap, beépített mosó-mosogatógép stb. és így is az áramszámlám 13000/hó csak azért írtam ezeket hogy lásd egy jó kertes háznál nem feltétlenül magas a rezsi. Gázfűtésest sosem vennék.Kitartás neked ,remélem sikerül megoldást találnotok.
2014. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!