Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy ereznetek magatokat ezutan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ereznetek magatokat ezutan?

Figyelt kérdés
A feleseg es a ferj hulyeskedtek. A no veletlenul raesett a ferje nemi szervere. A ferj ezutan fajdalmaban megrangatta a feleseget. Ti hogy ereznetek magatokat ha egy veletlen eses utan igy megrangatna a parotok? Egyebkent nem agressziv emberrol van szo de a not lesokkolta. Azota elnezest kert a felesegetol.
2014. okt. 24. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Legközelebbi valóban véletlen fájdalom okozásánál majd a férj "véletlenül" pofán veri a feleséget. Aztán majd elég lesz annyi is, hogy nem meleg a vacsora, hopp, egy eltört orr. Később már indok sem kell....


Nem elfogadható az ilyen viselkedés.

2014. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon rosszul. Egy véletlen, (akármi legyen is) az véletlen. Ha én rálépek valakinek a lábára, vagy ráejtek, egy virág cserepet, vagy rácsukom az ajtót, vagy akármilyen fájdalmas dolgot is teszek az illetővel, akkor TUDOM, hogy véletlen.

Ha most annak a valakinek van egy 3 éves gyereke, és rálép a gyerek a lábára, vagy hozzávág hisztiből egy műanyag poharat, vagy akármi, akkor a gyereket is "megrázza"?


Ez olyan mint egy idős anyuka vagy apuka.


Ha én most összebalhézok a 74 éves édesapámmal, vagy kicsivel fiatalabb édesanyámmal, teljesen mindegy, hogy mi a téma, és esetleg VÉLETLENÜL fájdalmat okoznak nekem, akkor sem fogom őket megütni, vagy hogy a témánál maradjak "megrázni", hisz tisztelem őket annyira, és tudom, hogy ők a törékenyebbek az idősebbek!!!!!

2014. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék a kapcsolaton... De tudod nem is gondolkoznék, engem aztán ne rángasson a párom. Nekünk gyerekeink vannak, nem egyszer előfordult, hogy rátapostak, lefejelték, megrúgták érzékeny területen. Eszébe bem jutott kezet emelni rájuk, talán mert ő tényleg nem agresszív? Számomra ez nem elfogadható.
2014. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Addig tartana a kapcsolatom. Ha direkt rúgom t.kön, akkor értem a reakciót, de véletlen volt.
2014. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha ráesel a farkára első fájdalmában biztosan nem tud megrángatni! A rángatás már egy dühroham miatt volt, amit a fájdalom okozott. A kettő között eltelt egy kis idő, ami alatt átfuthatott volna az agyán a VÉLETLEN VOLT kifejezés jeletése.

A gyereket is elveri, ha véletlenül fádalmat okoz?

2014. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt mondtam a páromnak, ha bármikor bántom, megütöm, akkor a konyhakést nyomja a szívembe, torkomba. Ha megütném, nem bírnám elviselni az okozott fájdalmat.
2014. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Legyen nyitva a szemed és ne most köteleződj el mellette. Volt agresszív pasim, soha többet... ha valaki csak kicsit is hasonlított, hasonlóak voltak a reakciói, messziről elkerültem. Vigyázz magadra és ha máskor is agresszív,lépj le, amíg még lehet.
2014. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!