Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi ideig tűrjem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tűrjem, hogy a férjem minden pénzét elkölti 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
Kb. 110 ezer forintot kap fizetést és azt 2 hét alatt elkölti, előfordulhat, hogy szerencsejátékra is. Évekkel ezelőtt játék-függő volt, de abbahagyta évekre. Ellátást is kap egy betegségére, azt a 38 ezer forintot ideadja nekem a kiadásokra (kaja, ruha, egyéb dolgok) Viszont sokkal többet költök rá. Azt akarja, hogy adjak neki pénzt a félretett pénzünkből és durva velem. Meddig tűrjem ezt? Nem tehetem ki a lakásból, mert Anyósoméknál nincsen hely és nem tudna hova menni. Egyébként is: Anyósom a legjobb barátnőm és nem akarom még a másik fiát is a nyakába varrni. Nagyon rendes nő és van neki így is elég gondja. Férjemnek évekkel ezelőtt már segítettem kimászni a gödörből, leszokott a játékról, boldog házasságunk volt. De most egyszerűen nem lehet vele beszélni, mert durva velem. Ti meddig tűrnétek a fennálló helyzetet? Nem akarom az összes megtakarított pénzünket a kezébe adni, mert szükségünk lehet még rá a későbbiekben. De ő ezt nem látja. Mit tegyek?

2014. okt. 29. 06:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha durva, akkor helyedben egy percig sem tűrném. Már azt sem, hogy te tartod el, és a fizetését egy fillérig elkölti. Anyósoddal összefogva kellene rávennetek arra, hogy kezeltesse magát.
2014. okt. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak sajnos az orvosi kezelés egy fabatkát sem ér. Szeretettel lehet csak eredményeket elérni, de nekem már nincsen ehhez sem türelmem, sem idegrendszerem.
2014. okt. 29. 06:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit?Semmit.Az egyetlen megoldás,hogy kirakod,de nem fogod mert nem akarod.
2014. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szamold ki, hogy kb mennyi a haztartas ra eso koltsege. Kerd el tole azt a penzt, a tobbi maradjon nala. Ha nem adja oda, akkor ne vasarolj, ne fozz ra.
2014. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pénzt kér, hogyha elfogy a pénze. Ez nem megoldás.
2014. okt. 29. 07:13
 6/14 anonim válasza:

Az utolsó a jó.


Te most 2 dolgot csinálsz, az egyik, hogy üldözöd a férjed, a másik, hogy segíted. Úgy segíted, hogy az kitartod akkor is, ha elfogyott a pénze. Vállalnia kell a következményeket, hogyha nincs pénz, akkor nem adsz neki és nem adsz neki ellátást sem.


Megtakarítást tedd biztonságba, hogy ne férjen hozzá önállóan. ha durva hívd ki a rendőrséget vagy a szomszédtól kérj segítséget. Ne fedezd és ne leplezd, ne segítsd. Amit csinált, annak vissza kell szállni a fejére. Ha nem fáj neki a cselekménye következménye, akkor csinálni fogja. Ha elválsz tőle egyedül maradsz.

2014. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy az egyetlen megoldás, ha elküldöd.


A havi 100-ezres fizetésböl meg a 38 ezer ellátásból ki tudna venni magának egy kis albérletet, nem kell az anyósodhoz mennie.

2014. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pedig az a megoldás,.. Ha 200e ft ja volna az is elverné, és utána is kérne...

Aznilyen embernek a megoldás, ha nincs pénze amit elköltsön...


Ha te nem akarsz tenni semmit , mert "nincs idegrendszered" akkor nem tudunk tanácsot adni, hisz segíteni csak annak lehet, aki hagyja.


Én az első alkalom után közöltem volna hogy nincs ilyen....

Köv alkalommal megnéztem volna hogy lesz.. Ha ugyanaz, akkro a fizu jön az én szám

Ámra, majd én beosztom, ha nekem megy.. Ha nem, akkor nem vagyok köteles eltartani a felelőtlensége miatt, és finanszírozni az ő jatékszenvedélyét / házasságban ugye vagyonközösség van/

2014. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyerek, akkor sajnos egy megoldas van, az pedig a valas.


A ferjed mindent tonkre fog tenni maga korul, teged is. Kozosen fogtok az utcara kerulni.

2014. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Uljetek le közösen Anyós es te és férjed.mert az nem jó ha elkolti a penzt.ha pedig többet kap tovbet akar majd elkölteni.
2014. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!