Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi ideig tűrjem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tűrjem, hogy a férjem minden pénzét elkölti 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
Kb. 110 ezer forintot kap fizetést és azt 2 hét alatt elkölti, előfordulhat, hogy szerencsejátékra is. Évekkel ezelőtt játék-függő volt, de abbahagyta évekre. Ellátást is kap egy betegségére, azt a 38 ezer forintot ideadja nekem a kiadásokra (kaja, ruha, egyéb dolgok) Viszont sokkal többet költök rá. Azt akarja, hogy adjak neki pénzt a félretett pénzünkből és durva velem. Meddig tűrjem ezt? Nem tehetem ki a lakásból, mert Anyósoméknál nincsen hely és nem tudna hova menni. Egyébként is: Anyósom a legjobb barátnőm és nem akarom még a másik fiát is a nyakába varrni. Nagyon rendes nő és van neki így is elég gondja. Férjemnek évekkel ezelőtt már segítettem kimászni a gödörből, leszokott a játékról, boldog házasságunk volt. De most egyszerűen nem lehet vele beszélni, mert durva velem. Ti meddig tűrnétek a fennálló helyzetet? Nem akarom az összes megtakarított pénzünket a kezébe adni, mert szükségünk lehet még rá a későbbiekben. De ő ezt nem látja. Mit tegyek?

2014. okt. 29. 06:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért kellene neked ezt az óriási terhet cipelned egy életen át? Válj el! Az nem ok rá, hogy nem akarsz, mert anyósoddal jó a viszonyod. Ha tényleg így van, megért. Ha ellened fordul, akkor csak azért van jóba veled, mert te cipeled az elmebajos fia terheit. Nem kell ezt tenned, lépj! Te adtál neki esélyt, segítséget, támogatást, hogy visszaesett, nem tehetsz róla. Ő nem akar segíteni saját magán, akkor te sem tudsz. Egyébként miért nem a fizetését adja oda, és a segélyét tartja magánál? Így nem lehet élni! Van gyereketek?
2014. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Semeddig. Orvos is csak annak tud segíteni, aki elismeri, hogy függő, és hajlandó kiszenvedni a gyógyulást.

Ha támogatod a további függésben akkor nem segítesz neki.

Ideális esetben a teljes összeggel neked kellene rendelkezned. Íratni vele szerződést, hogy gyógyulása érdekében heti 10 ezer forintnál többel nem rendelkezhet.

Ha ebbe belemegy és betartja, akkor akar gyógyulni, ha nem akar, akkor nem vagy köteles eltartani, plusz a függőségét finanszírozni.

2014. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kicsit hülye megoldás de érdemes lenne rajta elgondolkozni:

Férjed menjen vissza az anyjához az életképtelen testvérével egyetemben, anyósod meg költözzön 2-3 hónapra hozzád.

Már 1 hónap éhezés után rájönnek majd az ifiurak,h talán nem szerencsejátékra kéne a pénzt költeni, hanem kajára. Az éhség mindennél jobb tanítómester.

2014. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonlóan vagyok én is,és aranyosak a javaslatok,de egyik sem fog beválni,tapasztalat!

Én most gyes után munkakeresésben vagyok,és utána lelépünk a gyerekkel.Szomorú,de tönkretenni nem fogom sem magam,sem a gyerekemet.Az én párom több mint a dupláját keresi,de az sem elég.Napi két doboz cigit szív,és neki minden kell,mi meg a gyerekkel nélkülözzünk.

2014. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!