Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/164 anonim ***** válasza:
90%
Gyujtsd ossze az erveidet hogy miert nem szeretned. Mondd neki hogyha esetleg megtartanad o marad vele otthon.
2014. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/164 anonim ***** válasza:
88%
Közös döntésnek kellene lenni köztetek, mert hogy közösen hoztátok össze.
2014. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/164 anonim ***** válasza:
33%
Te ezen csodálkozol? Én is azonnal válnék. Persze nem számítva azt, ha egészségügyi kockázat miatt egyébként is javasolt lenne.
2014. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/164 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert nem rólad kell dönteni hanem a magzatról amiben semmivel sincs több jogod mint az apának.
2014. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/164 anonim ***** válasza:
63%

3# hogy mondhatsz ilyet?

kérdezö,tényleg közös döntésnek kéne lenni. más indokod nincs? amíg nem fejted ki nehéz tanàcsot adni

2014. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/164 anonim ***** válasza:
88%
Én is megértem az apát. Abból ítélve meg ahogy kérdezed - "elég az az egy AMI van" - meg arra tudnék következtetni, hogy neked már az első is törés volt.. abból meg hogy ennyire tiltakozol, szinte látszatra gondolkodás nélkül, valóban az látszik hogy nem lennél anyának való. De ehhez sztem nem ismerünk eléggé. NEm baj ha nem vagy anyának való, van ilyen! Akkor meg lehet tényleg jobb ha nincs több gyereked, akinek nem való gyerek, annál valószínűleg jobb is ha nincs. Csak így az elsőt már sajnálom.
2014. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/164 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük hogy 1 gyerekünk lesz! Megadtam neki. Nem?
2014. okt. 21. 17:12
 8/164 anonim ***** válasza:
89%
AMI helyett remélem átmegy hogy AKI nek kellett volna lennie
2014. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/164 anonim ***** válasza:
89%
Jaaaa.. éééértem.. ő akart egy gyereket, ezért szültél egyet. NEM pedig anyai ösztönből.. okés.. így már tiszta (szegényke elsőszülött)
2014. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/164 anonim ***** válasza:
96%
Csak puszta kötözködésből: abortusszal nem a férjed zsarol téged, hanem te őt. A férjed téged a válással zsarol.
2014. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!