Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megis hogyan lehet megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis hogyan lehet megtartani egy ferfit ha a no mindent megad a ferjuranak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hal istennek ez nem tortent meg velem,de latom altalanossagban a dolgokat,a kornyezetemben stb.. ebbol adodik a kerdes:

Hogy lehet megtartani egy ferfit magunk ( nok) mellett???

Nem 1-2 not ismerek, aki dolgozik,ellatja a haztartast,mindennap forro vacsoraval varja a ferj urat,ad magara pedig mar szult,gyonyoruek,veknyak,bombazok,mindent megadnak a ferjuknek, ( szex,takaritas,fott etel mindennap,stb stb stb) es megis felre mennek.. megis miert ha mindene meg van egyes ferfiaknak? mi az oka hogy mas "lyuk"ra mennek? Akkor megis hogyan "tartson" meg egy no egy ferfit? Jo,lehetne azt is mondani hogy "vadasz oszton" de akkor minek lesz valaki ferj es feleseg? minek veszi el? A legrosszabb pedig az hogy a no nem is tud semmit arrol hogy hol van a ferje azaz ugy tudja hogy dolgozik,idoben er haza,szoval latszatra minden okes,de megsem... Megis miert? Ferfiak! Akiknek tokeletes elete van ( lehetne) miert megy el mashoz?.... nem ertem,szerintem nem is fogom....


2014. nov. 3. 22:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor pont az veszi el a dolog varázsát, hogy a nő egy önálló egyéniség nélküli szolgává avanzsál. Az már se nem érdekes, se nem izgalmas.
2014. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
16%

Páran írták, hogy miért csinál szolgát magából egy nő, és fel vannak háborodva ezen.

Talán mert a nők többsége ilyen, hogy szereti ezt csinálni, és így fejezi ki szeretetét az iránt, akivel együtt él?

Ezek olyan dolgok, ami ha van az embernek egy apró kis lelkiismerete, akkor már csak ezért sem lép félre másvalakiért, és még csak nem is gondol rá.

Egy dög lusta nőt viszont úgy elhagynék, hogy még csak nem is gondolkodnék rajta, hogy mit érez majd utána...

De nyilván eleve olyannal össze se jönnék, mert alapból más jellegzetességei lehetnek, mint egy igazi nőnek.

2014. nov. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%

Sok véleményt megcáfolnék. Összejöttem egy pasival, több mint egy éve tart. Felesége van,majdnem 20 éve házasok, állítása szerint jól megvannak egymással, szereti a feleségét is. Semmi oka hogy elhagyja, és nem is tudná megbántani. Soha egy rossz szót nem mond rá. Otthon minden rendben, semmi gond, minden tökletes. Tökéletes házasság. De mégis szerelmes lett.

Na az ilyet hogy kerüli ki egy nő? Persze neki fogalma sincs semmiről, ha megkérdeznék, gondolom ő is azt mondaná, tökéletes a házasságuk. Ezt az egyet kivéve, amit persze nem tud, és amit senki nem lát kivülről.

2014. nov. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
SEHOGY!!! Miért nem fogjátok már fel, hogy a csillagokat is lehozhatjátok az égről a pasinak...ez mind semmit nem ér! Csak a pasin múlik mennyire érett gondolkodású, hűséges...és hogy képes-e kitartani gond nélkül 1 nő mellett! Ehhez a nőnek NINCS köze!! Bármennyire is erőlködik.....
2014. nov. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál a kérdésben, az nemes egyszerűséggel unalmas. Eljátszottam én is az első komoly pasi mellett, mert azt hittem, így tarthatom meg. De nem. Talált olyan nőt, aki titokzatos volt, kiszámíthatatlan, izgalmas... vonzó. Én meg hiába voltam tipp-topp, hiányzott az izgalom.


Ma eszem ágában sincs mindent megadni a páromnak. Ha van kedvem, akkor főzök, ha nincs kedvem, akkor nem. Ha van kedvem, akkor kicsinosítom magam, ha nincs kedvem, akkor nem. Kívülről nagyságrendekkel pocsékabbul nézek ki, mint pár éve, és ez nem csak aúz öregedésnek tudható be.

Viszont tele vagyok kiszámíthatatlan ötletekkel, sokszor önző módon viselkedem, megkövetelem tőle, hogy ő is szolgáljon ki engem ugyanúgy, ahogy én őt. Például a reggeli kávét minden nap ő hozza nekem ágyba. Ha nem, akkor reklamálok érte :D Úgy érzem, így sokkal inkább részese a kapcsolatunknak, mint az exem, aki csak kiélvezte, hogy mindent készen kap. Persze lehet, hogy tíz év múlva beleszeret másba. De ezt a kockázatot mindig vállalja az ember. Az is lehet, hogy én szeretek bele másba, ezt nem lehet kiszámítani.

2014. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az addig rendben van, hogy ellátja a nö a háztartást meg ad magára, de ettöl még "unalmas háziasszony" marad. Ahhoz, hogy ne ez legyem, ennél több kell, a nönek annyira értelmesnek kell lennie, hogy lehessen vele beszélgetni (nem a szomszédokról), vitatkozni, ne legyen mindig kiszámítható, legyen egyéniség, legyen önálló véleménye, adott esetben "ne adjon meg mindent" a másoknak, hanem a saját igényeit helyezze elötérbe.
2014. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit problémásabb esettel sokkal jobban, tovább vannak a ffiak, mint egy ilyen mintával. Ez csak egy klasszukus model, amit írsz, de ahogy írták is, unalmas. A férfinak semmi nem marad, amin "dolgozhatna", a leírt kapcsolatból valószínűleg félre fog lépni, vagy nagyon töketlen. Szerintem.
2014. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szép és jó, amit a nők részéről felsoroltál, de akkor sem látunk bele az életükbe. Nyilván vannak olyan férfiak, akik szimplán csak "szemetek", nem szeretik az asszonyt, csak cselédnek/ágyasnak tartják, és mellette gátlástalanul nőznek, de szerintem azért ha nagyon megkapargatjuk a felszínt, az esetek többségében valahol valami "bibit" tutira találunk a pár kapcsolatában, ami miatt kisiklottak a dolgok.

Ezzel véletlenül sem a férfit mentem fel, mert számomra semmi sem teszi elfogadhatóvá egy másik ember megalázását, csak mondom, hogy a "mindene meg van egyes ferfiaknak" csak egy kívülről jött megállapítás, köze nincs ahhoz, amit az a férfi (vagy nő) legbelül érez. ÉS olyan nincs, hogy a feleség számára minden oké látszatra, vagy ha igen, akkor ő is hibás, mert egy idegentől oké, hogy látszatra ítél, aki nyakig benne van egy PÁRkapcsolatban, attól nem, ha maga előtt is takarózik, akkor az az ő felelőssége is (és továbbra sem jogos a megcsalás, nem ezt mondom).

2014. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsuk meg a kérdést, és te is beláthatod, hogy nem ezen múlik a másik mellett való kitartás.

Egy férfi dolgozik, mellette lenyírja a füvet, fát vág, ad magára, sportol, elviszi a kocsit szervizbe, leviszi a szemetet. Mellette maradnál csak ezekért a dolgokért? (Bocs a felsorolásért, ezt innen vettem a gyakoriról, hogy ezek csak a férfi dolgok, akkor is, ha a nő is dolgozik. A szemét levitelen szoktam a leginkább derülni.)

Na de visszatérve a kérdésemre, Te ezek miatt maradnál egy férfival? Nem érzed úgy, hogy valami hiányzik a felsorolásból? Hol van ebben az, hogy tiszteled és szereted őt? Szerintem sehol. Ezek csak azok a fizikai dolgok, amiket akkor is meg kellene tennie, ha egyedül élne. És szerintem ez fordítva is igaz. Ha egy férfi csak azért akarna velem maradni, mert penziós nénit játszok, munka mellett mosok, főzök, takarítok, akkor a fene megette. Említetted a szexet. Te úgy fogalmazol, hogy megadja a férfinak. Én meg úgy, hogy együtt élvezzük a szexet. A szex az nem valami olyan dolog, amit a nő részéről meg kell adni a férfinak.... Közös örömforrás. Szerintem.


Volt egyszer egy olyan partnerem, akivel még együtt sem laktunk, máris kiütköztek ezek a véleménybeli különbségek. Szó volt róla, hogy összeköltözünk és akkoriban léptettek elő a munkahelyemen is. Képes volt azt mondani, hogy ne vállaljam el, mert ha majd együtt lakunk, akkor hogy fogom időben ellátni a háztartást. Nem is értettem. Engem nem kellett sem eltartania, semmi ilyesmi, mégis arra apellált, hogy majd összeköltözés után én szolgálom uraságát, egyedül viszem a KÖZÖS háztartás minden gondját. Rövid úton végett is vetettem a kapcsolatnak, nekem nem kell azért a férfi, hogy szolgálhassam. Lám mégsem hagytak még el sosem.

2014. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem csak ezekert a dolgokert amiket itt felsoroltam..

Bovitem akkor a kerdest: egy no: foz,mos,takarit,ellatja a haztartas,a gyereke(ket) ha van(nak),lehet vele beszelgetni,ertelmes no,mindenhez hozza tud szolni,mindig ujit valamit,titokzatos is megis,hiaba ismeri a ferfi jol a feleseget,mindig van valami uj a ffi szamara es megis elhagyja..

Amugy ezekert a dolgokert,vagyis CSAk ezekert a dolgokert nem maradnek egyutt egy ferfivel en sem... Akkor csak siman szerelmes lesz es kesz??? egy kis dugasert hagyja el a feleseget es a szeretovel pedig 1-2 honapig vagy 1-2 evig van egyutt aztan hoppon marad.. ezt nem ertem en... De koszonom a valaszokat! Furcsa nekem ez a vilag,nem vagyok oreg,sot fiatal vagyok nagyon szinte fenekemen a tojas hej,de megis... lehet ahogy oregszem majd belatom hogy igazabol ilyenek a ferfiak es a nok,vagy nem ertek majd meg semmit.. ki tudja:)

2014. nov. 4. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!