Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az élet szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az élet szórakozik velem, vagy tényleg egy jel, hogy legyen egy szeretőm?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne nevessetek ki. Bár szerintem tök bizar.


Életemben 3 férfival voltam együtt, mindhárom komoly kapcsolat

Az első monogramja mondjuk V.T. , sajnos elhunyt. sokáig tartott a gyásza

A második monogramja is V.T., sajnos ő is elhunyt, őt már jobban gyászoltam

Harmadik, mostani házasságom, férjem L.B. akivel boldogok vagyunk, vannak gyermekeink, minden okés


Képbe jött egy férfi, akivel még egy szót nem váltottam, csak köszöntünk egymásnak. Valamiféle furcsak vonzódást érzek iránta, bevallom, első pillanattól tetszik, de és látom rajta, hogy ő neki is valahogy, de mindketten tiszteletben tartjuk a másikat ,nem közeledünk egymáshoz. Felnőtt emberek vagyunk. ennyi.

Az ő monogramja ismét csak V.T.


A három férfi keresztneve ugyanaz, vezetékneve csak egy-két betűvel tér el egymástól (férjemé tökéletesen más)


Ez ugye csak véletlen??



2014. nov. 5. 09:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"van hasonlóság a mostani férjem között és az új V.T között"


Úristen! Te beleszerettél a Vitray Tamásba...

:)

2014. nov. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nekem minden eddigi barátnőmnek, szeretőmnek volt puncija, és két melle. Most a feleségemmel élek, és évek óta nem voltam mással, de tegnap megismertem egy aranyos tanárnőt. Basszus, neki is puncija van, meg két melle.

Szerintem az élet szórakozik velem, és ez tényleg egy jel, hogy legyen a szeretőm.

2014. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nekem mindig B-s vezetéknevű pasim volt, a volt férjem is. Ez van.


De amúgy szerintem nincs jelentősége, de mindenképpen vicces.


Amúgy ha folytatjuk a gondolat menetedet.... csúnya lenne leírni.

2014. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!