Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az élet szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az élet szórakozik velem, vagy tényleg egy jel, hogy legyen egy szeretőm?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne nevessetek ki. Bár szerintem tök bizar.


Életemben 3 férfival voltam együtt, mindhárom komoly kapcsolat

Az első monogramja mondjuk V.T. , sajnos elhunyt. sokáig tartott a gyásza

A második monogramja is V.T., sajnos ő is elhunyt, őt már jobban gyászoltam

Harmadik, mostani házasságom, férjem L.B. akivel boldogok vagyunk, vannak gyermekeink, minden okés


Képbe jött egy férfi, akivel még egy szót nem váltottam, csak köszöntünk egymásnak. Valamiféle furcsak vonzódást érzek iránta, bevallom, első pillanattól tetszik, de és látom rajta, hogy ő neki is valahogy, de mindketten tiszteletben tartjuk a másikat ,nem közeledünk egymáshoz. Felnőtt emberek vagyunk. ennyi.

Az ő monogramja ismét csak V.T.


A három férfi keresztneve ugyanaz, vezetékneve csak egy-két betűvel tér el egymástól (férjemé tökéletesen más)


Ez ugye csak véletlen??



2014. nov. 5. 09:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Véletlen! Ha babonás vagy, akkor azt kombinálsz ki, ami számodra kedvező. Ha nem vagy babonás, ne foglalkozz monogramokkal, nem érdemes. Ha tényleg boldog vagy, meg sem fordul a fejedben egy esetleges szerető.
2014. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

tudjátok mire gondoltam

eleinte féltem, hogy a férjemet is elveszítem.

aztán jött ez a pasi és lehet, nem a férjem lenne a következő, hanem ő, ha kezdenék vele.

És mivel nem kezdünk egymással semmit, így lezáródik ez a balszerencse


na????

2014. nov. 5. 09:16
 13/33 anonim ***** válasza:
81%

Sztem az élet szórakozik :D


Az én sztorim: első szerelmem K.Z. Mikor szétmentünk, utána sok pasival ismerkedtem, rengeteg volt köztük, akinek ugyanaz a Z betűs keresztneve volt :) Aztán 3 éve a semmiből elém toppant egy csávó, azonnal vonzódtunk egymáshoz, össze is jöttünk 1 héten belül. Ő is K.Z. :D És a keresztneve ugyanaz a Z betűs név, ami az első pasimé volt :D És mindkettejük húgát ugyanúgy hívják, és ugyanúgy 3 év van köztük :D Én már próbálok nem foglalkozni ezekkel az egybeesésekkel, csak röhögök :D

2014. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
97%

Engem a Varga Dánielekkel ver a sors.

Eddig öt volt.

Mindegyik brutálisan összetörte a szívemet.

Már három éve házas voltam mikor majdnem bejött a hatodik.

Rámtörtek az érzelmek, vonzott mint állat.

Szerencsére eszemhez tértem. Szóval a kolléganőmet használta ki, csinálta fel és hagyta ott.

Ha mit ad isten jönne egy hetedik orrbavágom bemutatkozás után :)

2014. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Szóval ilyenek a Varga Dániel-ek? Jó tudni :)
2014. nov. 5. 09:39
 16/33 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 komoly kapcsolatom volt.ebbol egy tini bolond kapcsolat.az első es a 3.a Férjem.mindkettőjüknek bátyja Tamás es motorbolondok.mármint a batyjuk.ugyanarra laknak pest megyében.korban is egyeznek.Szentendre s Pomáz.
2014. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
34%
14:DD Nekem a tizedik B.K. után elegem lett a temetési költségekből és hagytam a B.K.V-ra hogy elintézze.
2014. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%

OFF: Akkor ezek a Vargák már csak ilyenek..

Nekem volt Varga Tamás nevezetű "kapcsolatom", pár hétig tartott, de kiderült, hogy a srác betegesen féltékeny és uralkodó típus, tökre bekattant 1 hét után. :D

ON: Egyébként én nem vagyok babonás, tehát nem keresnék összefüggést, de ha te igen akkor szerintem is hagyd a 3. V.T.-t, mert lehet, hogy nem véletlen, hogy az utadba sodródott egy L.B.. Lehet, hogy V.T. csalódást okozna neked, és ha belegondolsz és kapcsolatba bonyolódnál vele, akkor az a személy lenne aki "elrontja " az eddigi életed és bekavarna neked rendesen. Tehát alapjában véve nem foglalkoznék vele. Becsüld meg L.B-t, és ne foglalkozz többé a V.T.-kkel. :)

2014. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
egyetértek utolsó. a férjemet nagyon becsülöm. Nagyon szeretem őt és a gyerekeket is.
2014. nov. 5. 10:04
 20/33 anonim ***** válasza:
93%
Nehogy összejöjj vele, egyrészt a családod fontosabb, másrészt még ez is meghal!
2014. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!