Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az élet szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az élet szórakozik velem, vagy tényleg egy jel, hogy legyen egy szeretőm?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne nevessetek ki. Bár szerintem tök bizar.


Életemben 3 férfival voltam együtt, mindhárom komoly kapcsolat

Az első monogramja mondjuk V.T. , sajnos elhunyt. sokáig tartott a gyásza

A második monogramja is V.T., sajnos ő is elhunyt, őt már jobban gyászoltam

Harmadik, mostani házasságom, férjem L.B. akivel boldogok vagyunk, vannak gyermekeink, minden okés


Képbe jött egy férfi, akivel még egy szót nem váltottam, csak köszöntünk egymásnak. Valamiféle furcsak vonzódást érzek iránta, bevallom, első pillanattól tetszik, de és látom rajta, hogy ő neki is valahogy, de mindketten tiszteletben tartjuk a másikat ,nem közeledünk egymáshoz. Felnőtt emberek vagyunk. ennyi.

Az ő monogramja ismét csak V.T.


A három férfi keresztneve ugyanaz, vezetékneve csak egy-két betűvel tér el egymástól (férjemé tökéletesen más)


Ez ugye csak véletlen??



2014. nov. 5. 09:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ne keress összefüggést, ha igen, maradj meg a férjednél, mert az összefüggések is ezt súgják. Legfeljebb nevess jót a dolgokon!


Én összesen csak A. és T keresztnevű srácokkal ismerkedtem életemben, barátnőmmel egy időszakban ugyanolyan nevű! srácba voltunk szerelmesek, másik barátnőm szerelme meg akkor született, mint az enyém!

Vicces, de semmi többet nem szabad beleképzelni! :D

2014. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szóval egy egy bizonyos A ill. egy bizonyos T névvel bíró srácok jöttek be...ez van :D
2014. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok és hogy ilyen sok hasonló szitu van, mint az enyém. Kezdem véletlennek érezni ezt a dolgot és helyén kezelni. Muszáj lesz. Majd megpróbálom kerülni őt.
2014. nov. 5. 11:13
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

"A szomszéd faluból volt három pasim.Már egyik sem él"


Miért nem mondtad meg nekik már az elején, hogy ebolás vagy?!

2014. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Én is megfigyeltem már, hogy vannak nevek, amik szimpatikusak, mert kellemes embereket kötök hozzáju, akiket ismerek, vagy ismertem. Pl. a Kálmán nem egy szép név, de úgy hívták a nagyapámat, akit imádtam, és ha bemutatkozik egy férfi, hogy Kálmánnak hívják, egyből szimpatikus, pusztán a neve miatt. De így vagyok pl. a Zsoltokkal is, mert az első szerelmem anno Zsolt volt, és már eleve úgy állok hozzá, hogy egy Zsolt csak jó fej lehet. Szóval az első benyomásnál nálam nagyon nagy előnyt élvez néhány ember pusztán a neve miatt. De egyébként nőkkel is így vagyok, a nagyim vagy a barátnőim nevével rendelkező emberek eleve szimpatikusabbak.


Szóval, ha pusztán már csak a nevétől szimpi valaki, szerintem normális, az meg hogy ez a monogramja, szerintem véletlen, és egy félrelépéssel nagyon könnyen tönkre vágnád az életed. Ugyanakkor még lehet, hogy nem sikerült feldolgoznod a gyászt, hisz két férfit is elvesztettél, és egy kicsit, a hasonlóság miatt úgy érezheted, hogy visszakaphatod valamelyiket. De mivel ők csak névileg hasonlítanak, és két, ill. 3 teljesen más emberről van szó, csak illúzióba ringatod magad. És ebben az esetben érdemes elmenni egy pszichológushoz, legalább egy ingyenes tanácsadásra.

2014. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.

Mindkét gyászomnál voltam pszichológusnál. Csak így tudtam ez feldolgozni, de ennek már több és több éve. Mindkettőt nagyon szerettem.

De a mostani férjem az igazi. És igaz, van hasonlóság a mostani férjem között és az új V.T között.

De tudok megálljt parancsolni magamnak

2014. nov. 5. 12:10
 27/33 anonim ***** válasza:
4%

Téged se az eszedért szeretnek:D

És az ilyeneknek van férje és gyerekei....:D

2014. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj de rohogok:-))))))))


Na a lenyeg az, h hagyd ki a V.T-t es probalj meg boldog lenni azzal aki jelenleg van, ne kisertsd a sorsot. A dolgok spiritualisan azert ismetlodnek mert nem akarunk beloluk tanulni...:-)

2014. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

27= miért, aki egy picit is hisz az ilyen dolgokban, nevezhetjük babonáknak, akkor az már hülye és nem való neki gyerek és család? ha már valaki átélt két olyan esetet, ahol mindkét nagy szerelmét elvesztette, akkor bűn, hogy ezeket az apróságokat észreveszi?

neked nem való család, mert hiányzik belőled az empátia

2014. nov. 5. 12:44
 30/33 anonim ***** válasza:
Kicsit más a sztori, de babonáról szól is. Terhes voltam, párom családjából előkerült valami távoli rokon aki felajánlotta, hogy segít nekünk és odaadja a babacuccokat mondván már 3 gyereke van többet nem szeretne és csak kerülgetik. Kiságytól kezdve, ruhákon át mindennel kisegítettek minket. Megszületett a babám és utólag tudtam meg hogy az ő lányát is aki használta a cuccokat ugyanúgy hívják mint az én lányomat, ráadásul hónap/nap ugyan azon a napon született a lányom mint az övé és szülés közben is elég csúnya komplikáció adódott ahogy náluk...:(no komment, totál kivoltam és a pszichológus is és a pszichiáter is kiröhögött mikor ezt meséltem.:( na mind1, a sord úgyis alakítja magát ha neked dolgod van V.T.-vel úgy se tudsz mit tenni, ha meg nincs akkor nem fog történni semmi. Ezt neked kell értelmezni, hogy szerinted ő miért került az utadba?
2014. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!