Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha újrakezdhetnéd, hogy döntenél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újrakezdhetnéd, hogy döntenél?

Figyelt kérdés

1. Hozzámennél egy gazdag férfihez, aki korban közel áll hozzád, jóképű, van lakása, pénze, mindene. Neked semmi dolgod, csak élvezni és elkölteni azt. Tűri a hisztijeid, mert rettentő türelmes, és szeretitek is egymást.


2. Hozzámennél egy férfihez, akivel tudod, hogy anyagilag a nulláról kezditek majd, nélkülöztök, de előbb utóbb mindent elértek együtt, és büszke lehetsz magadra, hogy igen, ezért a lakásért, autóért te is megdolgoztál, te is tettél hozzá. Szeretitek egymást, de neked kell erősnek mutatkoznod a kezdetekkor, nem lehetsz hisztis, neked kell magadra vállalni a dolgok nehezét.


Melyiket választanád és miért?


2014. nov. 8. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, én a második tipusba szerettem bele, egy szempont nem egyezik csak: "neked kell magadra vállalni a dolgok nehezét". Nálunk egyenlőség van.

Ha pedig gazdag férfiba lettem volna szerelmes, akkor hozzá mentem volna.

2014. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az elsővel az a probléma, hogy ha komolyabb lelki válságba kerülök, akkor nem motiválna a küzdésre, hanem pátyolgatna ítélethosszig, és a nagy semmittevésben totál apátiába süllyednék.

A másodikkal meg az a gáz, hogy ha sokáig úgy érzi az egyik fél, hogy ő van túlterhelve, míg a másik semmit sem tesz, vagy sokkal kevesebbet csak a kapcsolatért, akkor az egyensúly itt is megdől, és előbb-utóbb borulhat a bili.

Ha szeretek valakit, sem halálos semmittevésbe nem taszítom, sem túl nem terhelem, szerintem legalábbis.

2014. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt választanám amelyiket szeretem. Egyébként az egyes változat azért nem út számomra, mert nem szeretnék valaki prostija lenni.

Márpedig ha valaki beleül a pénzbe amit nem ő keresett meg (nem tesz hozzá semmit), és nincs más dolga, mint elkölteni azt, amiért ő nem dolgozott, akkor az kb ugyanaz mintha útszéli qrva módjára pénzért szexelne.

2014. nov. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg a 2. esteben "élek", és persze az elején a szerelem sok mindenre képes, de az idő múlásával, meg a problémák sokasodásával, néha eszembe jut, hogy nekem miért nem jutott egy gazdag pasi, akivel az lenne a legnagyobb problémám, hogy a Hawaii-ra menjünk nyaralni, vagy Bora Borára. Nagyon szeretem a páromat mindezek ellenére, de ha újrakezdhetném a könnyebb utat választanám lelkiismeretfurdalás nélkül.
2014. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!