Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti házasodnátok ilyen szituban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justdoit60 kérdése:

Ti házasodnátok ilyen szituban?

Figyelt kérdés

A párom 31 éves,csinos nő.Nem túl rég óta ismerjük egymást, sőt,pár hónapja, de nagyon szeretne házasodni....

Azonban a következő dolgok bántanak engem:

Mikor elválunk egymástól, egyszer sem fordul meg utánam.

Azt mondja, hogy a testi vonzalom nagyobb benne,mint a szerelem, de ennek ellenére biztos bennem és szeretne hozzám jönni ha megkérném a kezét.

Az összeköltözés ismét nagyon nagy kérdés és probléma nálam,talán a legnagyobb... Nekem van Székesfehérváron egy kb 110 nm-es saját házam,ami után fizetem a törlesztőket. Ő pedig most akar Pestre költözni,de albérletbe.Neki se kutyája,se macskája, nemhogy saját háza. Ő azt várná tőlem, hogy adjam fel a házamat,adjam el, vagy ne járjak oda én pedig költözzek vele albérletbe ami drágább is, kisebb is és nem a sajátunk. Oké, hogy nem akar hozzám költözni, de hogy ennyi rugalmasság ne legyen benne és tisztelet irántam, hogy a saját házamat feladjam egy kis zugért ami nem is a miénk?!

De hangsúlyozom, házasodni azt akar! Nem furcsa egy kicsit?

Pedig nem a pénzem miatt, nem az egzisztenciáért és nem is azért,mert csúnya, mert gyönyörű,találna magának más férfit...De annyira sok ezek a furcsaságok és hogy nem hajlandó alkalmazkodni és engedni az elképzeléseiből.Csak a saját javát nézi,ami nekem nagyon rosszul esik.Na meg hogy a testi vonzalom nagyobb a szerelemtől benne, mert az majd később erősödik meg.....És házasodni szeretne.

Szerintetek?


27F


2014. nov. 9. 19:15
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem,mindig a "gyengébbik" kategóriát választottam,pont ezért.Ez most így alakult,hogy egy bomba nő jött az életemben, de ennyire bizonytalan még az életben nem voltam.Természetesen én vagyok a rossz, hogy miért nem bízok benne...
2014. nov. 9. 21:58
 22/31 anonim ***** válasza:
88%

Bizalom???

Ez pont egy olyan szituáció,ami bizalmatlanságra ad okot.

Szóval,ha eddig bíztam volna benne,most igen csak meginogtam volna.

2014. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

pesten jobbak a lehetőségek több a fizú, mért olyan ördögtől való hogy elad a házad és máshol kezdjetek közös életet, a kapcsolatba neked is fel kel adni valamit

pont olyan vagy mint egy hisztis tini aki csak szexet akar,

volt neked már valaha komoly kapcsolatod

2014. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
ja hogy egy fél házad van amiben nem is te laksz hanem nyilván egy rokon valószinüleg haszonélvezettel komolyan gondolod hogy erre a nagy semmire bárki ráhajt...
2014. nov. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 omba ***** válasza:
0%

20-as, én nem látom, hogy a nő olyan értelemben volna számító, hogy valamit elvenne a kérdezőtől.

lehet, igazad van, hogy "megszerezi, amit akar" - de ez nem pénz, vagy vagyon...

Így ennyiből még az is kehet, hogy fogadást kötött hogy még az idén feleség lesz... :D

2014. nov. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 omba ***** válasza:

24-es, te biztosan ideszántad a választ?


1. ráhajt bizony, - ezért a kérdés

2. más rokonról nincs szó

3. ott lakik a kérdező a házában

4. nem fél ház, saját egész 110 m2.

:O

2014. nov. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
66%

Jó nő ide vagy oda, a biológiai órája neki is ketyeg.

Most kezd pánikba esni, hogy szülni kéne már, és Téged alkalmasnak talált a dobnációra. Ha tovább keresgélne, akkor kifutna az időből. Szerintem ezért olyan fontos neki most házasodni, ez benne van a pakliban.


Dönts belátásod szerint.


29/N

2014. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
* donációra
2014. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
81%

Fehérvár nem a világ vége Budapesttől. 1 óra vonatút (én Pesten belül ennél többet megyek BKV-val) és központi helyen tesz le.


Mond meg neki, hogy megveszed a bérletet, 70 km-re 50 000 ft (egy kicsi lakás bérleti díja Pesten) és próbálja ki magát.


Két szép szempárért ne dobj el mindent, amit megteremtettél. Ha házasodni akar, akkor a te érdekeidet is figyelembe kell vennie. Ha így nem jó neki, akkor itt a vége a történetnek.

2014. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyértelmű. Elmúlt 30, és cikinek érzi hogy még nem vették el, ezért házasodni akar. Ami rossz ötlet, tekintve, hogy nem szeret. És ha eddig nem szeretett beléd, eztán se fog. Ha tanácsot akarsz, NE VEDD EL EZT A NŐT!
2014. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!