Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti házasodnátok ilyen szituban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justdoit60 kérdése:

Ti házasodnátok ilyen szituban?

Figyelt kérdés

A párom 31 éves,csinos nő.Nem túl rég óta ismerjük egymást, sőt,pár hónapja, de nagyon szeretne házasodni....

Azonban a következő dolgok bántanak engem:

Mikor elválunk egymástól, egyszer sem fordul meg utánam.

Azt mondja, hogy a testi vonzalom nagyobb benne,mint a szerelem, de ennek ellenére biztos bennem és szeretne hozzám jönni ha megkérném a kezét.

Az összeköltözés ismét nagyon nagy kérdés és probléma nálam,talán a legnagyobb... Nekem van Székesfehérváron egy kb 110 nm-es saját házam,ami után fizetem a törlesztőket. Ő pedig most akar Pestre költözni,de albérletbe.Neki se kutyája,se macskája, nemhogy saját háza. Ő azt várná tőlem, hogy adjam fel a házamat,adjam el, vagy ne járjak oda én pedig költözzek vele albérletbe ami drágább is, kisebb is és nem a sajátunk. Oké, hogy nem akar hozzám költözni, de hogy ennyi rugalmasság ne legyen benne és tisztelet irántam, hogy a saját házamat feladjam egy kis zugért ami nem is a miénk?!

De hangsúlyozom, házasodni azt akar! Nem furcsa egy kicsit?

Pedig nem a pénzem miatt, nem az egzisztenciáért és nem is azért,mert csúnya, mert gyönyörű,találna magának más férfit...De annyira sok ezek a furcsaságok és hogy nem hajlandó alkalmazkodni és engedni az elképzeléseiből.Csak a saját javát nézi,ami nekem nagyon rosszul esik.Na meg hogy a testi vonzalom nagyobb a szerelemtől benne, mert az majd később erősödik meg.....És házasodni szeretne.

Szerintetek?


27F


2014. nov. 9. 19:15
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha így kijelentette a barátnőd, hogy házasodni akar pár hónap után, akkor lehet hogy ő abba a kategóriába tartozó nő aki "házasodni akarok 30 előtt, mindegy kivel, csak megtörténjen". Igaz van rá példa hogy valakik pár hónap kapcsolat után összeházasodtak, de azokban lángolt a szerelem egymás iránt. Ő viszont még pimaszul ki is jelenti, hogy tulajdonképpen nem szerelmes beléd, csak kíván.

A másik. Budapesten születtem és éltem mindig is. Soha el se tudtam volna képzelni magam vidéken. Idén viszont úgy alakult, hogy a férjem a Balcsinál egy faluba kellett hogy jöjjön és én vele jöttem minden további nélkül, és most itt élünk. Tehát ha az ember szereti a párját akkor közösen hoznak döntéseket és közösen járják az utat. Egy igazi szerelembe ilyen is belefér. Szfvár pedig nagy város, jobban jártok egy ottani nagy házzal, mint egy bp-i albérlettel.

Szóval végiggondolva benneteket... hát... a helyedben semmiképp nem adnám fel a házamat és nem venném el ezt a lányt. Maradnék vele kapcsolatba, hogy jobban megismerjem és/vagy kiismerjem, mielőtt bármi komoly döntést hoznék vele vagy miatta.

2014. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!