Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem?

Figyelt kérdés
Itthon mindig lenémítja a telefonját,kikapcsolja a vibert vagy dugdossa előlem a telefont.Nem szoktam belenézni,nem tudom miért csinálja ezt,de már nagyon feltünő és borzasztóan idegesít!Ha rákérdezek azt mondja nem akarja hogy lemerüljön,ne kelljen sokat tölteni.Tegnap fáradtan jött haza,korán lefeküdt,megkért hogy tegyen töltőre a telót.Egyszer csak felugrott az ágyból és őrülten elkezdte nyomogatni.Kérdezzem hogy mi történt,erre mutatott egy képet,hogy ezt megmutatta a munkatársának.Ezt mondhatta volna az ágyból is,ismerem,csak ezért nem kelt volna fel.
2014. nov. 16. 04:35
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

*tegyem,*kérdeztem

Bocsánat,de nagyon ideges vagyok

2014. nov. 16. 04:37
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Annak oka van ha dugdossa előled. Valamit nagyon nem akar hogy meglàss. Vagy fél hogy a csaj ràír mikor otthon van. Én megvàrnàm míg bealszik aztàn szépen megnézném hogy mi újsàg. Ha nincs titkolnivalója akkor nagy ívben tesz rà hogy a te kezedben van. Nagyon gyanús....
2014. nov. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%

Ismerős. Az én párom is ezt csinálta. Korábban szanaszéjjel hagyta a teloját, aztán egyszercsak elkezdte ugyanezt, amit a férjed. Még zuhanyozni is magával vitte, éjszakára meg becipzározta az övtáskájába. Egyik este töltőre rakta, a konektor az én oldalamon van az ágy mellett, hát gondoltam belenézek már, pedig soha az életben nem tettem ilyet.

Nyugi ahhoz volt esze, hogy kikapcsolja. Ez sem jött össze.

Végül néztük a tévét, ő nyomkodta a telót, mondván játszik, majd kiment a wc-re, a teló bentmaradt. Majd villogott hang nélkül. Sms-t kapott. Erre is volt válasz, hogy a Telenortól. Na mindegy nem részletezem, nője volt. Nem sokáig hagytam hülyének nézni magam, de azért egy ideig kivártam és némán figyeltem, majd leültettem. Be is vallotta.

Szánalmasak.

2014. nov. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarlak elkeseríteni,de biztos,hogy van valakije.Akkor van ez a nagy titkolózás,telefon dugsosás.Sajnos tapasztalatbó írok...Nálunk a néma üzemmódra,az volt a válasz,hogy nem akarja,hogy felébredjek,ha a főnöke véletlenül valamiért felhívná...Na ennél gyengébb kifogást nem igen hallottam...
2014. nov. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Én a helyedben leülnék vele, közölném, vele, hogy nem vagyok hülye, látom amit látom, mesélje csak szépen el, hogy mi a helyzet, és azt a részt amikor kifogásokat talál ki nyugodtan átugorhatjuk...
2014. nov. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Este elfelejtettem töltőre tenni a telefonját.Az előbb fel akartam tenni,hát ki van kapcsolva.Ezért ugrott ki az ágyból este!Bekapcsoltam,hogy megnézzem tökre lemerült-e,de még 7% volt rajta.Ha felkel rákérdezek majd,miért kapcsolta ki,de tudom hogy azt fogja mondani lemerült magától!Ezt már nem nyelem be,ma borítom a bilit!Gyűlölöm ha hülyének néznek!
2014. nov. 16. 06:04
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
Hajrá!
2014. nov. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%
Ha ezek mellett van olyan, hogy nem tudod éppen hol van és mit csinál, illetve előfordul, hogy hívod és nem veszi fel, és utólag béna az indok, akkor biztosan megcsal.
2014. nov. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi depressziós hülye " nő" létezik. Nem is vagytok emberek. Állandóan a bajt keresitek, csináljátok. Miért nem mentek dolgozni? Ha kidolgoznátok magatokat nem lenne ilyenekre energiátok. Talán akkor több becsületetek lenne a férjetek előtt. Én nem nézek más telefonjába bele. Nekem egyszer nézne bele a telefonomba, örökre megtanítanám vele a leskelődés veszélyét.
2014. nov. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%
9-es, ha nem lennénék ilyen nők, mint a kérdező és az itt előttünk kommentelők, akkor mi miken röhöghetnénk korán reggel?
2014. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!