Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem?

Figyelt kérdés
Itthon mindig lenémítja a telefonját,kikapcsolja a vibert vagy dugdossa előlem a telefont.Nem szoktam belenézni,nem tudom miért csinálja ezt,de már nagyon feltünő és borzasztóan idegesít!Ha rákérdezek azt mondja nem akarja hogy lemerüljön,ne kelljen sokat tölteni.Tegnap fáradtan jött haza,korán lefeküdt,megkért hogy tegyen töltőre a telót.Egyszer csak felugrott az ágyból és őrülten elkezdte nyomogatni.Kérdezzem hogy mi történt,erre mutatott egy képet,hogy ezt megmutatta a munkatársának.Ezt mondhatta volna az ágyból is,ismerem,csak ezért nem kelt volna fel.
2014. nov. 16. 04:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%
igwn
2014. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%
9-es, egyszer éld át, milyen, mikor a párod megcsal és hülyít hosszú időn át. Azt az érzést, amikor rádöbbensz, hogy hüléyre vett hetekig-hónapokig. Ennek semmi köze a munkához, ahhoz hogy a nők mennyit dolgoznak.
2014. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%

Úgysem fogja bevallani, én mindig a számítógépes kommunikáció megfigyelésében hiszek. Ennek legegyszerűbb módja egy keylogger (Ardamax keylogger pl) telepítése, amivel minden lépését követni tudod a számítógépen. Telepíteni sem olyan nehéz.

Gondolod majd könnyes szemmel tesz vallomást a megcsalásról? Ugyan már, mindent tagadni fog. A keylogger ellenben tényeket közöl, pl hogy mit beszéltek az esetleges nővel facebookon, mailban, chaten.

2014. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
70%
én leülnék vele beszélni de úgy, hogy ne legyen kedve hazudozni...
2014. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom, hogy nem gyanús a dolog, de leírom a saját történetemet példaképp:


Számítógépre be van állítva az összes e-mailem, semmiféle kód nincs a gépen és az e-mail mindig fut.

Évfordulónk közeledett, e-mailben szerveztem a meglepetést és az utazást az asszonynak (ott kaptam a visszaigazolásokat a foglalásról)


Egyik este jövök vissza a zuhanyzóból, látom, hogy az e-mailek között matat (sosem csinált még ilyet). Kérdezi, hogy ki az az XY (női név - régi ismerősöm). Mondom neki a banki ügyintéző, tegnapelőtt intéztem megtakarítást a bankban. Jó, de akkor ki az az YX (szintén női név). Mondom, hogy egy flúgos ügynök, akit nem tudtam lerázni addig, míg nem adtam meg neki a mail címem, hogy küldjön valami ismeretető anyagot valami szektás cuccról....


Itt bevillant, hogy bakker, ha így kutakodik meg fogja találni a foglalásokat és akkor annyi a meglepetésnek. Meg is kértem, hogy ne kutakodjon a leveleim között, ha egy mód van rá. Erre jött is a hiszti, hogy biztos nőm van, bla bla... Nyilván nincs, de azt sem mondhattam, hogy ott a meglepetés 2 kattintásra az orra előtt..


Szóval a furcsaságoknak néha van magyarázata is ám. Persze, nem mondom, hogy itt ez a helyzet, de nem 100%, hogy megcsal. Üljetek le, beszéljétek meg!

2014. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
31%
#13, valóban, a keylogger már csak így müxik... ha meg rájönnék, hogy a párom így ellenőrizget, aznap repülne minden különösebb megbeszélés nélkül, és menne a büntető-feljelentés...
2014. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%

Pont az a jó benne, hogy sosem jönnél rá, hiszen az egész rejtetten működik, a feljelentgetősdi pedig totál értelmetlen, hiszen ha több ember használja a gépet, akkor te is telepíthetted a keyloggert.. magadat jelentenéd fel.

Hűtlen házastárs lebuktatására bombabiztos módszer, nem csoda hogy annyira kapálóznak ellene az emberek akiknek sok vaj van a fülük mögött.

2014. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%
Mizu? beszéltél vele?
2014. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%

Én egyszer fél évre lekódoltam a telefonom. Elindult egy pletyka a haverjaink között, hogy megcsalom a páromat, máig nem derült ki, ki kezdte el terjeszteni és miért. A párom totál kikészült, elezdett mindenemben kutakodni: telefon, laptop, táska, pénztárca, még a bugyijaimat is áttúrta! Úgy jött haza melóból hogy minden szekrényt kinyitogatott.

Teljesen kikészültem, elővettem a haverokat, dehát mindenki mindent tagadott, úgyhogy hiába próbáltam kimenteni magam. Párom amikor nem dolgozott, órákig ült bent a munkahelyemen és csak bámult. Ha dolgozott, 10 percenként hívogatott.

Ismerősnek jelölt egy pasi facen, és ő azonnal rámtámadt, hogy ki az. Ha olyan számról hívott valaki ami nincs elmentve, felhívta a számot hogy ki az.

Szóval fogtam és lekódoltam mindent. Megmondtam neki, amíg nem fejezi be, addig kódolva is marad mindenem. Kb. Fél évbe telt, mire lenyugodott, és felfogta hogy sose csaltam meg. De valami összetört bennem, jó pár hónap kellett mire újra meg tudtam bízni benne. Mostmár nincs lekódolva, és nyugodtak vagyunk.


Gondolom te nem vagy ilyen beteges, kérdező, csak azért írom ezt, mert mindennek két oldala van! Nem tudhatod, mi van a háttérben. Most nem azért, hogy védjem a párodat, de amit írtam az színigaz, tehát mielőtt elkezdenél gyanakodni és aggódni, konkrétabb bizonyítékokra van szükség! Remélem megoldódnak a gondjaid.

2014. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
67%
#17, te nem értetted, vannak emberek, akik zérótoleránsak a kontrollálgatással, ellenőrizgetéssel szemben... pl én is ilyen vagyok... én se ellenőrizgetem a másikat, de ugyanezt elvárom és megkövetelem magam is.
2014. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!