Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk.Férjemmel ma sokat vitáztunk,sajnos több probléma is van.

A helyzet odáig fajult,hogy összepakolt és itthagyott minket a 11 hónapos gyerekkel.Elmindtam,ha kilép az ajtón nincs visszaút.De ő elment.Most mi legyen?Keressem?Várjam?Visszaengedjem?


2014. nov. 16. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Majd visszamegy magától, de attól is függ,hogy ki mit követett el?!
2014. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Min vesztetek össze? Én 16 hónapos baba anyukája vagyok, sajnos mi is a szakadék szélén vagyunk. Egy gyerek nagyon megváltoztatja a házasságot.
2014. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sajnos összetett a dolog. :-(

Baromi sokat dolgozik,alig van itthon,akkor is fáradt,feszült.

Régi ismerősét(nő) dicsérgeti,milyen.baromi.jól néz ki,nem érti,nekem ez miért fura

Anyagilag nagyot buktunk a családja miatt,nem tudok szemet hunyni felette.

Nekem nincs segítségem,anyum bagyin messze van,apu már nem.él.Ő családja közel,de eszükbe se jutna bármit is segíteni.

Szerinte extra elvárásaim vannak(nem csak anya vagyok,hanem.nő is és ő vhogy ezt nem érti)

2014. nov. 16. 21:56
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Abból amit leírtál, arra következtetek, hogy mindketten hibáztatok, de elsősorban neked kellene nagyobb türelemmel lenned...


Ő stresszes, fáradt, sokat dolgozik... ÉRTETEK! Ezért cserébe megértőnek és kedvesnek kellene lenned vele, nem tovább stresszelni, veszekedni vele. Te otthon vagy, nyugalomban a kicsi gyermekeddel, neked kellene most megteremteni számára a szerető, békés hátteret. Nem vitatkozni.


A pénzügyekben közösen kellene döntenetek. Mi az, hogy nagyot buktatok a "családja miatt"? Talán segítettetek nekik, és nem adták vissza? Ha nem a férjed tehet róla, hanem más családtag, ne haragudj rá, hanem próbáljátok meg megbeszélni, helyrehozni a helyzetet. Te hogy éreznéd magad, ha a te családodnak lenne szüksége a segítségetekre, és te jószívűen adnál, a férjed pedig csak vitázna veled érte, és haragudna rád akkor is, ha nem tehetsz a következményekről? Ugye, hogy nem esne annyira jól?


A régi ismerős dícséretét nem tudom hogyan történt. Ha megjegyezte, hogy ma összefutott az utcán a Marikával, akit 10 éve nem látott, és milyen jó formában volt, az oké. Ha litániákat zeng róla naponta, az nyilván nem oké.

2014. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 intrepid ***** válasza:
51%
Majd ezután nem fog olyan sokat dolgozni, tud pihenni, kifizeti a gyerektartást, a maradékból megél akkor is, ha csak a törvényes munkaidőt dolgozza le.
2014. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Várj pár napot. Hidd el vissza fog menni. Sőt, nem menni, kúszni fog.

(Abban az esetben ha nincs valakije...)



Azért elég megdöbbentő nekem hogy képes volt a 11 hónapos gyerekét csak úgy otthagyni.

Az én férjem sosem lenne ilyenre képes. Tudom, ismerem. Mi is rengeteget veszekedünk az utóbbi időben. Legutoljára azt kiabáltam már dühömben hogy pakoljon és tűnjön el. ... De csak elvonult egy másik szobába. Még az ágyneműjét is kiszórtam a vendégszobába hogy mellettem biztos nem alszik... De éjjel visszacuccolt.

Azt mondja hogy bármennyire is sokat vitázunk, nem tudna nélkülünk élni.

Azt tudom hogy az én páromnak a kisfiúnk a mindene, imádja.

2014. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát nyilván nekem is türelmesebbnek kéne lennem,de sajnos nem megy mindig.

Anyagiakról annyit,hogy konkrétan kifizettettek velünk egy házrészt,amiben nem mi lakunk(sógornő ott él,pedig ő lett kifizetve).Ő szerződött velük,én kimaradtam,de az én pénzem is belement


Nem tudom hova ment,nem tudom jól van e.

Az egy dolog,hogy engem itthagyott,na de a baba?

2014. nov. 17. 08:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs változás?

Tudom, ismerős amiket leírtál.

2014. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Ja, ma munka nap van, esetleg betelefonálhatsz ott van-e?! Én írnék neki egy sms-t hogy: ma szeretném hogy ha hazajönnél, és meg tudnánk beszélni a dolgokat.
2014. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hazajött hétfőn este

meg akar mindent oldani,de nekem nagyon betett,hogy itthagyott minket :-(

2014. nov. 19. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!