Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk.Férjemmel ma sokat vitáztunk,sajnos több probléma is van.

A helyzet odáig fajult,hogy összepakolt és itthagyott minket a 11 hónapos gyerekkel.Elmindtam,ha kilép az ajtón nincs visszaút.De ő elment.Most mi legyen?Keressem?Várjam?Visszaengedjem?


2014. nov. 16. 21:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
és hogy tervezed tovább az életet?
2014. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 intrepid ***** válasza:

Egy kékre-zöldre vert nő lép be az orvos rendelőjébe.

Orvos: - Mi történt magával asszonyom?!Nő: - Doktor úr, nem tudom, mit tegyek. Amikor a férjem részegen jön haza, minden alkalommal péppé ver.Orvos: - Van egy igen kiváló gyógyszerem erre. Amikor legközelebb a férje részegen megy haza, igyon egy korty teát. De ne nyelje le, csak tartsa a szájában. Még egyszer mondom, semmiképpen se nyelje le, csak tartsa a szájában, amíg a férje le nem fekszik aludni!Két hét múlva újra meglátogatja a nő az orvost. Ezúttal azonban üdén, frissen, újjászületve lép be.Nő: - Doktor úr, fantasztikusan hatásos volt a gyógyszer. Amikor a férjem részegen jött haza, csak bekaptam egy korty teát, és csak akkor nyeltem le, amikor már elaludt. Azóta egy ujjal se nyúlt hozzám!Orvos: - Ugye milyen sokat segít, ha néha képes befogni a száját?

2014. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!