Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, férfiak! Akik megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, férfiak! Akik megcsaltátok/megcsaljátok a feleségeteket de nem akartok elválni, szeretitek is, miért teszitek? Mik az okok?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék hogy ha szeretitek a feleségeteket akkor mégis mi az a mozgatórugó ami kibillent benneteket a hűségből? Köszönöm.

N/34


2014. nov. 17. 14:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Ha egy kapcsolatban működik minden, szex beszélgetések programok, akkor mi a frászkarikának kell egy harmadik??? Minek ha jó a kapcsolat, de már megszokottá vált...ez is egy ok lehet? Ez gusztustalan. Akkor nem is értem minek a házasság intézménye? Minek?
2014. nov. 17. 14:50
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt nőkre is kérdezhetted volna.

Nagyon ritka, hogy valaki 10-20-30 évet leél a másik mellett teljesen hűségesen.

Az ember vágyik a változatosságra, törődésre, szeretgetésre, amit azért ennyi ideig nehéz fenntartani.

De egy kis kaland, felpezsdülés miatt, nem akarják felrúgni a családjukat, elválni, stb. Meg ugye az új nővel/férfival is egy idő után már monoton lenne, ha egyáltalán működne. A házastársáról legalább tudja az ember, hogy együtt tudnak élni.

2014. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
12%
Mert lehet, hogy nem mindkettő szerint jó például a szex...lehet jön egy harmadik, aki olyat is megtesz, ami otthon szóba sem kerül...
2014. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Egy ideig szuper minden, jön a megszokás, és bár dolgozhatnak a felek a házasságon, az újdonság varázsa akkor is erősebb.

Én már jó ideje vagyok hű társa a páromnak,de ha tudnám hogy esetleg ő is úgy gondolja hogy csak a kényelem miatt van velem...hát az gáz lenne..:(

2014. nov. 17. 14:54
 15/33 anonim ***** válasza:
Ha működik minden a kapcsolatban, akkor általában nincs megcsalás, legfeljebb akkkor, ha valaki tényleg nem bír a farkával, nőknél nem jellemző az ilyen. A gond az, hogy folyamatosan szinte lehetetlen évtizedekig kihozni a maximumot egy párkapcsolatból, rengeteg idő és energia.
2014. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Akkor ti nem is hisztek a hűségben? Mármint egy kapcsolaton belül mindkét fél részéről?
2014. nov. 17. 15:07
 17/33 anonim ***** válasza:

Küldtem 10-nek egy privátot. Bár nem byzok a fejlődésében.

"Apuka vagyok.-) Szerintem meg ezek a fiatal "férjüket szerető" felégek a cinkesek. Nézz utána, hogy ki a selyem fiú, látom nem vagy tisztában a fogalommal. Csak jó szándékból írtam, talán, nem írsz annyi butaságot a jövőben, mint az elmúlt pár napban."

2014. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: Szeplőtelen Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló Az elküldés időpontja: ma 15:05


Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Férjek, férfiak! Akik megcsaltátok/megcsaljátok a feleségeteket de nem akartok elválni, szeretitek is, miért teszitek? Mik az okok? "A #4-es vàlaszoló fia egy selyemfiú.? Elég cinkes... Anyuka helyében én nem lennék rá ilyen büszke." Az üzenet szövege: Apuka vagyok.-) Szerintem meg ezek a fiatal "férjüket szerető" felégek a cinkesek. Nézz utána, hogy ki a selyem fiú, látom nem vagy tisztában a fogalommal. Csak jó szándékból írtam, talán, nem írsz annyi butaságot a jövőben, mint az elmúlt pár napban.

2014. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Akkor apja fia...

Az elmúlt napokban nem látogattam az oldalt, szóval..

Kicsi ész, az hiányzik.

2014. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

19-es megszegted az oldal szabályzatát, mert kitetted a nevemet.-)


Köszönöm, hogy észt kínálsz nekem, de nem akarom elvenni tőled azt a kis keveset.

2014. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!