Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, férfiak! Akik megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, férfiak! Akik megcsaltátok/megcsaljátok a feleségeteket de nem akartok elválni, szeretitek is, miért teszitek? Mik az okok?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék hogy ha szeretitek a feleségeteket akkor mégis mi az a mozgatórugó ami kibillent benneteket a hűségből? Köszönöm.

N/34


2014. nov. 17. 14:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
en a napokban tettem fel egy hasonlo kerdest csak en nem a megcsalassal kapcsolatban, hanem hogy 10 ev hazassag, es 3 gyerek utan lehet e ujra olyan pezsges mint az elejen. Ott is megoszlottak a velemenyek, de nekem az utott szoget a fejembe, h tennu kell erte. Csak ahogy itt olvasom a valaszokat, az jon le h akkor akarmennyire is teper az ember a valtozatossagert, ha a szemelye megszokott akkor ezek szerint barmit tehet. Kedveskedhet, szeretgetheti a ferjet stb , akkor is elobb utobb megcsalja a ferje mert megszokott a feleseg szemelye?!
2014. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Egy ideig szuper minden, jön a megszokás, és bár dolgozhatnak a felek a házasságon, az újdonság varázsa akkor is erősebb



na 34 évesen megláttad a valóságot.végulis jobb kesobb mint soha...vagy a boldog tudatlanság , na most nem is tudom :S

2014. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Visszakanyarodhatnánk a témához? Mert ha nem hagyjátok abba a vitát szólok a moderátornak! Köszi előre is!
2014. nov. 17. 15:26
 24/33 anonim ***** válasza:
21-es. Ne lásd ilyen sötéten a helyzetet. Ide panaszkodni járnak az emberek. Azok a milliók akik boldogan élnek, nem írnak ki ide kérdést. Ezt mindig elfelejtitek.
2014. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Na igen...nekem is ez jött le. Teperhet az ember ha a személy ugyanaz. Nagyon ritka az amikor mindkét fél elégedett és nem érdekli őket a külvilág...a megszokott a jó, és ennyi.Nekem vannak ilyen ismerőseim is.
2014. nov. 17. 15:29
 26/33 anonim ***** válasza:
21 es vagyok. Az en ferjem sem ugymond hibatlan , olyan ember nincs m! Szoktunk veszekedni neha , DE a hibaival eggyutt szoktam meg, igy szeretem .
2014. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%

Azért, hogy helyre billenjen a mérleg nyelve.


Bővebben: Ő lefeküdt valakivel. Nem értettem miért? Nem volt előzménye, elhidegülés, rossz vagy hiányzó szex, veszekedés, semmi ilyen. Csak megtörtént.


Kiderült. Voltak jelek. Rákérdeztem. Elmondta. (Gondolom a jelek is azért voltak, mert el akarta mondani.) Aztán persze veszekedtünk, kérdőre vontam, felmerült, hogy elmegy. Lehiggadtunk, megbeszéltük. Párterápia. Együtt maradtunk. Csakhogy nem igazán működött. Volt valami feszültség köztünk, az én sértettségem, orrfelhúzásom. Egy párkapcsolatban egyenrangú felek férnek meg jól. Nem volt bennem bosszúvágy, akkor már nem. Mégis azt gondoltam, ha én is lefekszem másvalakivel, és ettől leszállok az erkölcsi magas lóról, az jót tesz a kapcsolatunknak. Így történt. Így lett. Most is együtt vagyunk. Szeretjük egymást.


46/F

2014. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszaitokat! További jó beszélgetéseket!
2014. nov. 17. 15:36
 29/33 anonim ***** válasza:
21 es vagyok. Az en ferjem sem ugymond hibatlan , olyan ember nincs m! Szoktunk veszekedni neha , DE a hibaival eggyutt szoktam meg, igy szeretem .
2014. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
31%
Egyszerű az ok: gerinctelen férgek, akik önmagukon kívül senkit és semmit sem szeretnek.... Minden más csak rizsa!!!!
2014. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!