Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, férfiak! Akik megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, férfiak! Akik megcsaltátok/megcsaljátok a feleségeteket de nem akartok elválni, szeretitek is, miért teszitek? Mik az okok?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék hogy ha szeretitek a feleségeteket akkor mégis mi az a mozgatórugó ami kibillent benneteket a hűségből? Köszönöm.

N/34


2014. nov. 17. 14:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, akkor nem csalom meg. Aki azt mondja szereti a feleségét, mégis félrelép, az hazudik az érzéseit illetően. Ennyi.
2014. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
44%

Nahát, ezt a kérdést akár én is feltehettem volna:)

Erre én is kíváncsi vagyok.

Összejöttem egy pasival, majdnem két éve. Felesége van, akit szeret, engem nem hitegetett ez ügyben egy percig sem. Állítja szereti a feleségét, és soha nem bántaná meg. Nem akar elválni. Jól megvannak, a szeretet kölcsönös. Mégis szeret engem is, bár megpróbáltunk többször, illetve én próbáltam, szakítani, de ez sem megy. Otthon minden rendben, nincs probléma. Akkor mi az oka annak hogy megcsalja?

Mielőtt azt mondanátok, hogy csak szexet akar, ezt cáfolnám,nem ez jellemzi a kapcsolatunkat.

2014. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki nem 1 éjszakásra megy, hanem a felesége mellett van 2-3 szexpartnere akit nem dob, azok a lányok még nem párkapcsolatban vannak, hanem egy nős férfi szexjátékai.


Egyébként azért csalják meg a feleségüket, mert nem szeretik. Lehet hogy szeretnek vele lefeküdni, jól megvannak, de nem szeretik és nem tisztelik. Csak azt mondják...

2014. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!