Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szeressek bele ujra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek bele ujra a ferjembe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerelmes a ferjembe! Kihult a nagy szerelem, hazasaggunk a gyerek miatt jott letre, 1 eves a gyerekunk, Mit tegyek? Hogyan szeressem meg ujra, keptelenseg? Nem tudok erzeseimnek parancsolni, csak ugy szeretem mint a gyerekem apjat, de nincsem meg a vonzodas es az a nagy szerelem...23 evesen egy gyerekkel lehet uj eletet kezdeni? Kapcsolatot?
2014. nov. 18. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
:D Hoppá! De a szerelem az kell, meg a házasság :)
2014. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 tarnai ***** válasza:
27%
Mond el neki. Aztán kiderül Ő mit gondol minderről.
2014. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
8%
Mennyi idősek vagytok?Mióta vagytok együtt?Mióta éltek együtt?Ezek nélkül hogyan válaszoljon az ember?Mióta érzed ezt?
2014. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Először én is nyíltan beszélnék vele, azután hoznék döntést a helyedben. Lehet, hogy ha tudná, együtt elkezdhetnétek dolgozni rajta, hogy alakuljon. Ha nem, akkor pedig tiszta lappal lehet új életet kezdeni. 23 évesen simán találhatsz másik társat. Még gyerekkel is.
2014. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 tarnai ***** válasza:
93%
3-as bazz, legalább olvasd el a kérdést, úgy murisabb.
2014. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

"hazasaggunk a gyerek miatt jott letre"


Tehát te is "véletlenül" estél teherbe., De sok a véletlen mostanában ezen a területen!

2014. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Na, ezért nem kellett volna gyereket vállalnotok - még. De védekezni luxus, ahogy olvasom.


Hát próbáljátok megbeszélni, vlátoztassatok, hátha, de ha nem segít, menjetek szét.


Legközelebb pedig gondolkodj, mielőtt szétteszed valakinek a lábad!

2014. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Huu...taps az elottem szólòknak, mennyire konnyu itelkezni masok felett,ugye?! -.-


Kedves kerdezo! Helyre akarod hozni? Ugy vettem ki a szavaidbol, hogy igen. :) Szerintem a baba miatt elhanyagoltatok egymast egy kicsit, ezert erzed laposnak ezt a kapcsolatot.

Mi valtozott koztetek a megismerkedes ota?

Kihult a szerelem,ezt erzed csak? Nonek erzed magad mellette??

En mindenkepp adnek egy eselyt magatoknak. de ha tleg undorral nezel ra szinte,ha nem ferjkent kezeled akkor add a tudomasara!

2014. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
23 évesen, 1 gyerekkel is tudsz ùj kapcsolatot kialakítani.
2014. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy valamit ne csinálj, ne állj elé és mond neki azt, hogy már nem szeretlek, mert hiába folytatod azzal, hogy de megakarom menteni a kapcsolatot és újra beléd akarok szeretni, mert a végét úgysem fogja meghallani. Csak összetöröd a szívét.

Inkább, helyette próbálj meg olyan programokat csinálni amikkel közelebb kerültök egymáshoz. Vedd rá valahogy, hogy újra udvarolni akarjon neked. Töltsetek el minél több romantikus estét, napot. Próbáld meg felidézni, hogy hogyan szerettél bele és gondolj arra milyen volt a rózsaszín ködben úszni. Csak akkor mond el neki, hogy nem szereted már, ha végképp nincs remény, mert különben végleg elveszítheted.

2014. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!