Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mar a szaga is taszit, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar a szaga is taszit, ez normalis?

Figyelt kérdés

Szoval alapvetoen jo a hazassagom, nincs meg benne az a tuz es szenvedely ami anno volt, de van ennel jobb es rosszabb hazassag is.A ferjemmel abszolut nem kivanom a szexet, mi tobb eljutottam arra a pontra hogyha mondjuk edzes utan hazajon izzadtan akkor konkretan budosnek talalom, ami regen nem zavart.


Vagy pl: pukizas....mindig pukizott de ugy igazan nem erdekelt (leven mindenki pukizik) de mostanaban egyszeruen megorulok tole annyira nem birom elviselni.


Olyan mintha kielesedett volna a szaglasom(vagy vagy megvaltozott) es mindezt ugy, hogy itt most nem egy budos emberrol beszelunk (apolt, furdik,csak edzes utan izzad).Veletek volt mar ilyen?Vagy ez egyaltalan mitol van?


O is eszrevette, hogy nem olelem meg edzes utan ahogy szoktam es mondtam, higy azert nem mert budos es ekkor mindig kezdodik a "regen ez nem zavart" lemez.

Koszi minden valaszt



2014. nov. 30. 19:15
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a valaszt, par szoban reagalva:


Nem vagyok terhes, nem szedek fogamazasgatlot egyaltan, de teny h minden szagra ujabban erzekeny vagyok,mtehat olyan illatokat/szagokat megerzek amiket azelott soha.


Ez lehet azert mert leszoktam a cigirol?:-))


Szoval rengeteg oka lehet mindennek, mindenestre teny, hogy muszaj gorcso ala vennem a hazassagomat:-)


Koszi megegyszer:-)

2014. dec. 1. 13:12
 22/29 anonim ***** válasza:
37%
Amikor terhes voltam es utana szoptattam, nem cigiztem. Ki tudott volna kergetni a vilagbol a szagaval a ferjem :) egyszeruen budos volt a lehellete (o cigizett), barmit evett/ivott megereztem es visszataszitonak ereztem. En is megijedtem, hogy miert van ez, amikor szeretem. Visszaszoktam a cigire es mar nem erzek semmit :) na nem azt mondom, hogy cigizzel, de a leszokassal javult a szaglasod is, ezert vagy ilyen erzekeny.
2014. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy a szagok mellett mindenki elsiklik azon a mondaton, hogy "már egyáltalán nem kívánom vele a szexet". Mert nekem ezek együttvéve azt sugallják, hogy nem érzed jól magad egy olyan férfi mellett, akibe nem vagy szerelmes. Nem EGYÜTT éltek, hanem EGYMÁS MELLETT, és ez egy házasságban rossz érzés az embernek. Még akkor is, ha egyébként jó embernek tartod, összeszoktatok. Van akinél működik, hogy a megszokás tartja össze őket, de te talán nem ilyen vagy. Az, hogy az apró dolgok elkezdtek kifejezetten zavarni, sőt, undorodsz a szagától, sajnos jó példája ennek. Mert a tested, tudatod így próbálja neked jelezni, hogy valami nagyon nem jó. Sajnos nem tudok tanácsot adni, próbáld magadban őszintén tisztázni a dolgokat, aztán, ha úgy érzed, mentenéd a házasságot, beszéljétek át. De magaddal, és vele is őszintének kell lenned. Talán párterápia, új, közös programok, romantikus vacsorák segíthetnek. Esetleg próbáljátok színesebbé tenni a szexuális életeteket. Próbáljatok ki új dolgokat, szexi fehérneműt, és ha most nem kívánod, "eljátszhatnátok" egy új, első szeretkezést, akár jelmezes szerepjátékban is, talán egy kis újdonság érzete lenne, és újra feléledne a vágyad is.
2014. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Szia utolso, teny, hogy elelunk egymas mellett azaz en elelek mellette mert o viszont ugyanolyan rajongassal szeret mint az elso nap amikor meglatott:-)


Emiatt van egy nagy adag lelkifurim, viszont ahogy en sem, o sem tokeletes.Viszont azert nem akarom elhagyni (pontosabban csak gondolkozom fajta) mert egy hihetetlenul ertekes ember es nem kene termeszetesnek venni a szeretetet, torodeset hiszen az emberek zome nem ilyen.


En nem hiszek a feltamasztasban, mert ha valami egyszer elmult akkor elkepzelni nem tudom azt, hogy hozzam vissza leven mar nincs bennem ez iranyban vagy.Viszont elobb-utobb dontenem kell leven meg millio es egy dolgot szeretnek megvalositani az eletben, utazas, mas kulturak megismerese....o viszont ebben a varosban/orszagban kepzeli el az eletet leven minden idekoti.


Neha komolyan nezek parokat akik tobb tizen-huszon eve egyutt vannak es azon merengek hogy hogy csinaljak?Mert oke,mhogy szeretik egymast, de hogy nem unjak egymast huszonevek mulva?


A szuleim tobb mint harminc eve boldogan egyutt vannak, elvezik egymas tarsasagat ma is hangversenyre mentek egyutt, rengeteget nevetnek es nem szoktak veszekedni. A mai napig mindketto imadja a masikat....en pedig azon filozok, h en allatira el vagyok cseszve.


Valahogy ez belolem hianyzik, valamiert mindig bennem az ujdonsag iranti vagy, mas dolgok /eletek kiprobalasa, es mindig ugy erzem hogy lekesek valami fantasztikus dologrol.Ugyanakkor nem megoldas hogy 5 evente elvalok, ez mar a masodik hazassagom, szoval mostmar ideje lenne lehorgonyoznom a szamomra megfelelo ember mellett.


Tele vagyok ketsegekkel, es o ebbol semmit, de szo szerint semmit nem vesz eszre, illetve csak annyit h nem olelgetem ot annyit mint regen, meg nem bujok hozza, nincs szex....szoval sajnalom es borzaszto onzo vagyok tudom.


Szovalmotletem sincs merre tovabb:-)))

2014. dec. 1. 22:23
 25/29 anonim ***** válasza:
24%
Milyen szépen megfogalmaztad. Pedig két szóban leírhattad volna. Q.... vagyok!
2014. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó te meg hülye vagy
2014. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"rdekes, hogy a szagok mellett mindenki elsiklik azon a mondaton, hogy "már egyáltalán nem kívánom vele a szexet"."


Én nem elsiklottam felette, hanem számomra a kettő azonos.

2014. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
36%

Tipikus példája vagy annak, mikor valaki állandóan hajszolja a nemlétező tökéletest. De mint általában az ilyen embereket, téged is az zavar a legjobban, hogy érzed, tudod te sem vagy tökéletes.

Mivel ez a kapcsolat már nem tökéletes, így magadat sem érzed már benne tökélesnek.


Ehhez mindenféle ideológiákat gyártasz. "Hiba van benned, el vagy cseszve, nem érdemled meg a férjed, amúgy is önző vagy bla bla" de ez az egész csak arra jó, hogy igazold magadnak és társadalmilag is elfogadhatóvá tedd azt amit egyszerűen meg szeretnél tenni. Vagyis hogy ne kelljen semmit tenned a kapcsolatért, hanem lelépj és keress mást aki mellett ideig óráig megint úgy érezheted tökéletes minden mindenféle erőfeszítés nélkül.


Valóban, minden máson sokkal könnyebb változtatni mint magunkon.


A hozzád hasonlóknak úgysem lehet mit mondani. Úgyis tudod, hogy annyira önző vagy, hogy el akarsz majd válni. De téged nem zavar az önzőséged, ennek nyilvános beismerése az áldozatszerephez kell csak.


Hanem az zavar, hogy nem láthatod magad tökéletesnek. A dologban ott az ellentmondás, hogy egy önző ember nem lehet tökéletes, tehát tökéletes kapcsolata sem lesz soha, és jön az örök körforgás.


A kapcsolatod tökéletlensége a saját tökéletlenséged is! Magadtól viszont nem tudsz elválni...csak menekülni.


Sok sikert!

2014. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
mi lett veletek kérdező?
2021. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!