Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak a gyerek miatt együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a gyerek miatt együtt maradnál a férjeddel? Szerintetek van még így jövőnk?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt.Van egy 2 és fél éves gyerekünk.Pár éve már nem is érzem azt hogy szerelmes lennék.Ő azt mondja az de nem hiszem.Sokat veszekszünk,Ő nagyon befele fordulós,hamar sértődős,rossz kedvű 'típus'.Csak a gyerek miatt nem hagytam még el úgy érzem,meg kicsit bennem van az is hogy egyedül nehéz lesz a gyerekkel mert segítségem nincsen,meg félek hogy 31 évesen gyerekkel nehezen találnék normális párt.Szerintetek? Köszi! Era
2014. dec. 2. 14:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Én élném az életemet (nem, nem az ágyakba ugrálára gondolok), visszaépíteném először azt, amit magamból elhagytam (nekem bejött) és csak utána kereskednék a férjemnél a szerelem meg a boldogság után, ami elveszett(?).


Én legalábbis elkezdtem újra a munkámat építeni, tanulni és utazni, vittem magammmal a gyereket is és az apját is, amikro hajlandó volt megmozdulni és arra jöttem rá, hogy tőle vártam azt, amit akkor éltem meg, amikor megismertem, pedig igazából ő akkor jött az életembe, amikor minden a legjobb úton halad és amikor nagyon jól éreztem magam még egyedül is. Nálunk legalábbis nem az veszett el, hogy nem tudnám vele leélni az életemet, hanem az, hogy életem legyen magamtól is. Sosem hagynám el, pedig ő sem egy pörgős típus. A gyerekünknek ehhez semmi köze, nem miatta maradtam mellette a hullámvölgyben, hanem mert férjem nélkül sem éreztem volna magamat jobban, nem ő miatta nem voltam elégedett.

2014. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én most épp ezt teszem.Vasárnap megbeszéltük hogy elköltözik,hétfőn reggel pozitívat teszteltem.Marad.
2014. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
13%
12 Szegény gyerek. Boritékolható a jövője.
2014. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszi.Kutya kötelességem alkalmazkodni a férjemhez??Azért neeee..így durva.Miért kutya kötelességem,mert van papírunk?Hát aztán!Hozzáteszem hogy a férjem is alkalmazkodjon ne csak én,mert én már ÉVEK óta ezt teszem!! Nem akarok pasikat hajkurászni,ha kilépnék a házasságból nem ez volna az első.Remélem azért írtad ezt í.gy le mert te boldog vagy
2014. dec. 2. 15:24
 15/27 anonim ***** válasza:
57%

Ha te par eve nem erzed a szerelmet a szeretettet a fermed irant akkor miert szulel? Nem itelkezem de a gyerek elott kellet volna ezt eldontened es nem most! Mert szegeny gyerek az aki megszivja most ebben a helyzetben!inkabb problad megmentenni a hazasahodat a ferjedel es nem a vallason gondolkodni.

Ha elvasz nem biztos az hogy talalsz egynolyan fejet aki elfog fogadni a gyerekkel es mire a gyerek eleri a tini kort nem biztos hogy a nevelo apja szive csucske lesz a gyerek.

Vag olyan kapcsira vagysz hogy sex es est egyedul fekszel reggel egyedul ebredsz? Gyerekkel mar nehezen megoldhato ujj kalvsolat nem teljesen fuggetlenul!

2014. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

14 Ha hozzámentél egy pasihoz, akiről pontosan tudtad, hogy csak a szamár szerep a tiéd az érzelmni életében, akkor ne mutogass rá:D


Magadra. Kizárólag magadra. Még van 16 éved, hogy felnőjjön a gyereked. Addig nyugodtan a szeretőjeidet le is építhdeted. Hosszú idő a 16 év:D

2014. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle kötekedés nélkül kérdezem:


Hét év együttlét után nem tudtad, hogy ilyen? Hiszen ott körül kellett teherbe esned. Tudhattad, hogy ilyen.


Én azt tanácsolom, hogy ne maradj vele csak a gyerek miatt. De semmi olyat nem írtál, ami így hirtelen azt sugallná, hogy el kellene válnotok. Nem csalt meg, nem ver, stb. A szerelem persze, hogy elmúlik ennyi idő után, és azt is elhiszem, hogy vannak hibái, de hidd el, neked is. Ő mégis kitart melletted.


Nem mondom egyértelműen, hogy maradj vele, de szerintem ülj le, és próbáld meg teljesen racionálisan végiggondolni a dolgokat. Mindent megtettél a kapcsolatért? Mivel tudnátok változtatni? Hogyan tudnál hatni rá?


Ültesd le őt is, és mondd el, hogy úgy érzed, eltunyult ez a kapcsolat, és ha tényleg szeret, ahogyan mondja, és azt szeretné, hogy ez folytatódjon, segítsen neked változtatni. Ha (mivel írtad, hogy nem hallgat rád) kell, mondd meg neki kerek-perec, hogy ha nem hajlandó tenni semmit, beadod a válópert.


Én még futnék egy pár kört a helyedben. Én úgy gondolom, hogy van sírig tartó szerelem, csak a szerelem nem a rózsaszín ködöt jelenti, hanem azt, hogy valakivel társként, szeretetben éltek.

2014. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%
Ha nagyon rossz lenne a kapcsolatunk,csak a gyerek miatt nem maradnék együtt senkivel sem,plàne nem 31 évesen.
2014. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nem gondoltam volna hogy a többség azt írja hogy 'maradjak'. Én itt nem a héten szeretnék dönteni,csak belegondoltam a jövőnkbe..hogy mi lenne a jobb
2014. dec. 2. 15:39
 20/27 anonim ***** válasza:

Mit mondjak, kellemesen meglepodtem en is, eddig azt hittem hogy itt tobbnyire veresszaju valaspartiak kommentelnek...


De orommel latom, hogy ez nem mindig van igy, es akinek nincs ra nyomos oka (ferj iszik, ver, megcsal, megalaz, stb), azt nem biztatjak valasra.

2014. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!