Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak a gyerek miatt együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a gyerek miatt együtt maradnál a férjeddel? Szerintetek van még így jövőnk?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt.Van egy 2 és fél éves gyerekünk.Pár éve már nem is érzem azt hogy szerelmes lennék.Ő azt mondja az de nem hiszem.Sokat veszekszünk,Ő nagyon befele fordulós,hamar sértődős,rossz kedvű 'típus'.Csak a gyerek miatt nem hagytam még el úgy érzem,meg kicsit bennem van az is hogy egyedül nehéz lesz a gyerekkel mert segítségem nincsen,meg félek hogy 31 évesen gyerekkel nehezen találnék normális párt.Szerintetek? Köszi! Era
2014. dec. 2. 14:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Milyen 16év? Milyen szeretők?Nem értelek kedves válaszoló.A többség szóval együtt maradna a férjével a gyerek miatt úgy látom.
2014. dec. 2. 15:45
 22/27 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, a szellemileg alulbútorozott hozzászólókat hagyd figyelmen kívül. Nekik rossz, úgyhogy azt akarják, neked is az legyen. Nagyon sokan vannak olyan helyzetben, mint te. Ha nem vagy boldog, és nem tettél még le arról, hogy az legyél, válj el. Lehet a gyereknek normális élete úgy is, hogy nem elhidegült szülők nevelik: pusztán intelligencia kérdése. Azt viszont nehezen értem meg, miért egy másik személytől teszed függővé a boldogságodat. Tehát csak akkor lépnél ki a rosszból, ha biztos vagy benne, hogy jönni fog egy jobb? Nem, ehhez nem így kell hozzáállni. Így a karjaiba esnél az első férfinak, aki bókol neked. Mint ahogyan a mostani férjedet sem okosan választottad meg. Ha válsz, akkor úgy tedd, hogy olyan egyedülálló életre rendezkedsz be, ami boldoggá tesz téged, és normális gyerekkort biztosít a gyereknek is. Ha egyszer jön egy normális pár, akkor szerencséd van. Még fiatal vagy, bármi megtörténhet. De aki nem képes társ nélkül boldog életet élni, azt egy társ sem fogja boldoggá tenni, inkább csak érzelmi függőségbe hajszolja saját magát.
2014. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
15:56-os nagyon szépen KÖSZÖNÖM!!! A te válaszod nyitotta fel a szememet hogy egyedül is boldoguljak majd,nem kell mindjárt egy másik férfi!Hozzáteszem,nem terveztem rögtön randizni.Meg írtad hogy jön majd egy pár,itt mire gondolsz milyen pár?Vagy csak elírtad?Igazad van,a férjemmel úgy jöttünk össze hogy kiléptem egy kapcsolatból és akartam 'gyors'egy másikat.Sajnos én nem vagyok az az egyedül lévős típus. Köszi mégegyszer!!
2014. dec. 2. 16:20
 24/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Csak mert egy nő gyereket szült, még nem köteles feláldozni a boldogságát, és olyan emberrel maradni akit nem szeret.


A gyereknek se jó ha anyu mindig morcos,rossz kedvű, mert olyan emberrel van összezárva akivel nem boldog. Ezért érdemes jobban megválogatni milyen pasival házasodsz össze, és vállalsz gyereket. Biztosan szereted e annyira, hogy az egész életedet hozzá kösd satöbbi.

2014. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
27%

Maas se les jobb 10 ev Utah.

Egy kapcsolat monding ket reszrol bomlik

Te is hibas vagy.

2014. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%
23: Örülök, hogy valamit segítettem.:) A "normális párt" úgy értettem, normális társ, akire vársz. 31 évesen igen nagy az esélyed rátalálni:)
2014. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

" De orommel latom, hogy ez nem mindig van igy, es akinek nincs ra nyomos oka (ferj iszik, ver, megcsal, megalaz, stb), azt nem biztatjak valasra."



én vagyok a már felnőtt gyerek, akinek a szülei együttmaradtak egy nem jó házasságban. épp tegnap ecseteltem egy másik kérdésnél, hogy szinte pontosan ugyanannyi rossz dolog játszodik le egy rossz házasság esetén a gyerek körül, mint egy válás esetén. leirtam azt is ,hogy már 9 évesen tisztábn voltam a válás fogalmával és én mondtam azt egy rokonomnak ,hogy a szüleim jobban tennék ,ha elválnának.


és soha nem volt megcsalás, verés, ivás ,megalázás,tányértörés. "csak" boldogtalan és nem összeillő felek,és ami ebből ki tud alakulni két ember között 30 év alatt.. két meber között, akik kényszerből éltek le eddig 30 évet együtt.. na ezt rakd össze.

és igen, sok sérelmet, lelki berögzülést hoztam ebből magammal a felnőtt koromra.

egyeseknek csak a dráma és a bűnügyi filmekben láthato sztorik jelentik a problémát. nem tudom, mi lett, de nem maradnék _ezek alapján_ vele. mondom ezt ugy, hogy házasságpárti vagyok. csak én nem a sz.r házasságbn hiszek.

2015. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!