Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyűjtögetésről hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűjtögetésről hogyan lehet valakit leszoktatni?

Figyelt kérdés
Még nem olyan durva a dolog, de a szekrények tele vannak mindenféle hülyeséggel (söröscimkék, régi blokkok, parkolójegyek, lejárt reklámújságok, gyerekkori játékok) és mindhez ragaszkodik. Napi 10 dolgot dobok ki, ha nincs itthon, de kezd gyanakodni. Beszéltem vele, azt mondta, hogy a szekrények harmada az enyém, és nekem nincs annyi cuccom mint neki, úgyhogy ne szóljak bele.
2014. dec. 12. 09:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon komoly dolog és az évek során sajna rosszabbodni szokott. Nekem gyűjtögető lakótársam volt.... Az engedélye nélkül ne dobj ki semmit!! Ha megtudja nagy botrányra számíthatsz, akkor is ha csak "szemetet" dobtál ki. Beszélj vele és válogassátok együtt ki mi kell és mi nem.
2014. dec. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!