Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30-on túli sose nősült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-on túli sose nősült, gyerektelen férfiak, miért nem nősültetek meg? Nem is akartok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Személyiseged szerint én egyszer voltam vôlegény,az exem megcsalt és nagyon durvan megalázott,emiatt és a környezetmben látok rossz példákból okulva sose nősülnék meg!Most sincs bnőm,de van épp elég problémám a betegsegeim miatt,elég Azokkal megbirkozni!
2014. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez miféle hülye kérdés?


Nyilván azért nem nősültek még meg, mert nem találták meg az igazit.

30 évesen még nem is késtek le semmiről.

2014. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Miért kell erről kérdés? Inkább sziámi ikrektől kérdezd, milyen érzés valakivel összenőve lenni, mert ez nem érdekes, csak ha nagyon unalmas vagy.
2014. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Kb. ezer indokot tudnék felsorolni, de a lényeg, hogy 30 előtt fontosabbak voltak a bulik, haverok és a csajozás, a kötöttséget nem tudtam elviselni, a házasság gondolatától is rosszul voltam. Azóta volt pár 2-3 éves élettársi kapcsolatom, de vannak elvárásaim, elképzeléseim, elveim egy házassággal kapcsolatban, és ezen a szűrőn nem ment át eddig senki. Sőt, az utolsó élettársam után azt mondtam, hogy inkább élek egyedül életem végéig, minthogy még egyszer együtt éljek valakivel.
2014. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Én mindenáron nem akarok megnősülni, csak akkor ha tényleg azt érezném.

Olyan nővel, akivel szeretnék, még nem találkoztam. Lehet, h nem is fogok.

2014. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Eszük ágában sincs megkomolyodni, bezzeg a szoknyát azt hajkurásszák! De felelősséget vállalni egy családért, gyereket nevelni, azt már nem! Akinek 30 éves korában nincsen családja, gyereke az egszerüen defektes, fél felelősségtől.
2014. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jártam mint az első válaszoló, én azonban messze földön házasodtam meg.
2014. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

16:38

"Akinek 30 éves korában nincsen családja, gyereke az egszerüen defektes"


Orvos látott már???!

2014. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

"Eszük ágában sincs megkomolyodni, bezzeg a szoknyát azt hajkurásszák! De felelősséget vállalni egy családért, gyereket nevelni, azt már nem! Akinek 30 éves korában nincsen családja, gyereke az egszerüen defektes, fél felelősségtől."


E.P.I.C :D

2014. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

azért, mert még maguk is gyerekek!

akinek az xbox a mindene, az ne is nősüljön!

lásd lassan 32 éves sógorom :-)

2014. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!