Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30-on túli sose nősült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-on túli sose nősült, gyerektelen férfiak, miért nem nősültetek meg? Nem is akartok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 15:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én párom se akart megkomolyodni. Azt mondta,hogy ő kb 10 év múlva akar gyereket. 36 volt a párom! Szerettem,de lelépten. Nem nagypapinak akartam szülbi.
2014. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyanból is van, aki azért nem házas 30 fölött, mert még nem akar megállapodni.

Társaságból ismerek 4-5 30-on túli férfit, ők mind azért nem házasok, mert egyszerűen nem találnak megfelelő párt. Nem azért, mert csak alkalmi kapcsolataik vannak és állandóan bulizni akarnak még. Egyiküknél sem az van, hogy váltogatják a nőket, hanem senkijük sincs, várják az igazit, és emellett elég válogatósak.

2014. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

- éretlenek, félnek az elkötelezettségtől

- mivel defektesek, ezért nem kellenek senkinek

2014. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem találják az igazit, vagy félnek 1 ember mellett elkötelezni magukat -> minden héten/hónapban mással dugnak, esetleg agyilag gyerekek, és csak a bulizás jár a fejükben.
2014. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Most lettem 30-as "szűz a szűz jegyében" római katolikus. Kb 18-22 éves koromig majd megvesztem,h kordában tartsam magam. A családi elvárások (is) erősen ütköztek a "többivel". Nem a legeszesebb voltam így sok extra taníttatásra is szükségem volt. Továbbá 6 év kollégium is megmutatta mit tesznek, mire vágynak a hasonló korúak és sose átlépni ezt a "vonalat" elég érdekes, pedig nem egy kínálta fel magát , mint egy darab "hús"

Most, friss 30-as férfiként (és igen kölyökképű lehetek, mert 20-24-nek gondolnak) most egy NŐre úgy tekintek mint "19-re húzni egy lapot".

Nem sztárolom magam, de stabilan hosszútávon mindenem megvan kötöttségek (hitel stb) vagy családi támogatás (pedig akadna) nélkül is.

Mikor már úgy éreztem, hogy bátran beleférne egy NŐ az "összes viháncolásával" a kis életembe pl megcsináltattam inkább a fogaim 7 számjegyű tételként.

Tény és való egyedülállóként sok dolgot kell elsajátítani (főzni, mosni, mosogatni, vásárolni, csekkek, autó stb ..), de megéri. Imádom a családomat is, mégis már évek óta max heti 3-4 órát töltök csak velük, mert első a MUNKA. Nincs semmilyen szenvedélyem, sosem volt. Mindenesetre MÁR a NŐt keresem és a bárhol megkapható sex pedig másodlagos. :) "

2015. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Akinek 30 éves korában nincsen családja, gyereke az egszerüen defektes, fél felelősségtől"


Azt is defektesnek tartod akinek betegség miatt nem lehet gyereke, pedig szeretett volna?

2015. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"kinek 30 éves korában nincsen családja, gyereke az egszerüen defektes, fél felelősségtől."


Kíváncsi lennék,ha minden ember családot vállalna,akkor miből fínanszírozná a kormány a családi adókedvezményt meg a CSOK-ot.

2019. júl. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!