Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem volt parommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem volt parommal egy helyen dolgozik es most elkezdte kerdezgetni hogy milyen volt vele az agyban es allandoan ot dicseri es harmos sexrol beszelget mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ferjem szemelyesen is tudta hogy O elotte kivel jartam, kb 1 eve egyutt dolgoznak en volt parommal es jo baratok, egyutt focizni mennek, horgaszni, mostanaban pedig, sex kozben azt akarja hogy meselek volt parommal kapcsolatos elmenyeimet.

#szex #férj #volt parom
2014. dec. 16. 13:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó kettő, már bocs, de ez zöldség, bennem sincs semmi biszex hajlam, attól még az én fantáziámat is határozottan izgatja, hogy hogyan reagálna a zasszony egy DP-re...
2014. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat kerem legyszives....
2014. dec. 16. 15:15
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát pedig ez a hirtelen közeli barátság, kíváncsiság, hogy milyen érzés vele az ágyban, és hogy megpróbál rávenni egy hármasra, aligha féltékenység. Én egyszerűen azt mondanám, én semmit sem akarok a volt páromtól, ha te igen, elválunk.
2014. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

Igaza van az egyesnek! A ferjed meleg, homokos. Nem hiaba nem megy a szex otthon veled....

Aztan ha az ex is szereti a fiukat, akkor nehogy meglepodj!


De naiv egy no vagy.

2014. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, igaza van a kettesnek, hogy menekulj.
2014. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
És csak most látom, hogy szex közben akar az exedről hallani. Onnan merít ihletet? :O
2014. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tegnap este sikerult vele beszelnem reszletesen mindent,, egyebkent ugy csinaltam hogy, mondtam neki hogy ex pasimmal kizart viszont szamomra egy ismeretlent hozhat. Nagyon nem tetszett neki az otlet akkor mondtam es mi a helyzett ex pasimmal, hat vele sem az csak felizgatas tema knet hozza elo, soha nem hozna egy 3. at a hazba.
2014. dec. 17. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!