Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél, ha most kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha most kiderülne, hogy megcsal a férjed?

Figyelt kérdés

Mit éreznél,hogy reagálnál?Megbocsátanál?

Szerencsére nem áll fenn ez a probléma,de most úgy elgondolkoztam rajta,hogy én hogy élném meg.

Az biztos,hogy egy világ omlana össze bennem.Nagyon csalódott lennék és iszonyatosan fájna.Nem tudnék megbocsátani,soha.Biztosan elválnék,annak ellenére,hogy van egy 2 éves lányunk.


2014. dec. 23. 16:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Megszívatnám.
2014. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Kozeledik a Karacsony es a pozitiv kerdesek szama egyre sokasodik.Az optimizmus uralja az oldalt:-)
2014. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mar nem lepodnek meg....Mennek tovabb.
2014. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szarul érezném magam.

Nem bocsátanék meg.

Az ajtó előtt találná magát a ruháival együtt.

2014. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

Nálam ez válóok, ahogy a férjemnél is az lenne. Teljesen mindegy, hogy 1 éjszakás kaland volt, vagy viszony.


Hatalmasat csalódnék, nem akarnám többet látni, undorodnék a férjemtől, ha megtudnám, nem tudnék már megbízni benne. (így pedig nincs értelme folytatni).

Első körben megmondanám neki, hogy 2 órája van összepakolni, és elmenni. (Az én házamban élünk) Ha nem teszi, én szedem össze a cuccait, és kidobom a kapu elé amíg dolgozik, majd zárat cseréltetek. Ezek után adnám be a válást.


Engem nem érdekel se mentegetőzés, se utólagos sajnálkozás, se az, hogy az én hibám. Ha akkora volt a problémája, megbeszélhette volna velem, vagy szóljon ha már nem szeret/mást szeret stb stb, és békében szétválunk ha úgy gondolja, hogy nem megoldható a probléma vagy csak nem akar már velem lenni.


Úgy gondolom, hogy ez korrekt. A hátam mögött megcsalni, megalázni, hazudozni nem az. Ezzel egyébként ő is egyet ért.

2014. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, mert egyrészt férfi vagyok, másrészt özvegy, harmadrészt mindig is boldog házasságban éltem, ahol a hűség - tudom, őskövület vagyok - nem csak szavakat jelentett.


De ha megpróbálom beleélni magam a helyedbe, akkor bizony szíven ütne a dolog. Nem vagyok éppen egy könnyű eset, nemigen szoktam könnyen megbocsátani, és az is lehetséges, hogy kiadnám az útját a páromnak.


Én inkább azon gondolkodom, hogy te ettől félsz, vagy ezt szeretnéd? Ugye, nem akarod magadhoz láncolni a gyerekedet, és mondvacsinált okokkal szétverni a saját házasságodat? Ugyanis a megcsaláshoz mindig HÁROM ember kell: egy, aki eltasztíja magától a párját (érzelmileg és fizikailag is), egy, akinek ez annyira fáj, hogy máshoz (ez a harmadik fél) menekül vígaszért.


Sok nő aljas pszichés játszmája az, hogy amikor megvan a gyerek, elkezd rátekeredni a kicsire, és a pasiját ugyanezzel a mozdulattal lerúgja magáról, az pedig keres - jobb híján - egy másik nőt, mire az kedves nej vagy barátnő "jogos" felháborodásában VÉGRE elválhat.

És itt az egyetlen cél a gyerek teljes és végleges birtoklása.


Úgyhogy gondold át: egy gyereknek apa is kell, nemcsak anya. Ne kergesd el magadtól a pasit és ne is fantáziálj erről.

2014. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azonnal válás. Nem érdekel a magyarázkodás, sírás, könyörgés. Ha valami nem volt jó neki, megbeszélni kellett volna, nem félredugni, úgyhogy marhára nem érdekelne, mit hoz fel mentségnek. Ahogy megtudtam, még aznap kiraknám a lakásból a cuccával együtt (mielőtt még valaki belémkötne: a lakás az enyém). Mondom mindezt úgy, hogy épp az első gyerekünket várom. Rohadt nehéz lenne egyedül a gyerekkel, de az biztos, hogy rá se bírnék többet nézni a férjemre, nemhogy hozzáérni, úgyhogy normális családi mintát biztos nem látna akkor sem, ha maradna az apja.
2014. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

Úgy látszik csak a 9-es és 16-os tud normális felnőttként gondolkodni,a többiek egy ovodás érzelmi szintjén ragadtak....

32/N

2014. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16#, nem vagy őskövület, normáis emberek hasonlóan vélekednek a házasságról!
2014. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!