Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is egy hisztérika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egy hisztérika vagyok? Nem tudom mit csnáljak!

Figyelt kérdés
A párom unokaöccse ma kitalálta, hogy este elmennek iszogatni ő, a párom, sógornöm veje, és a sógorom fia. Szóval én nem szivesen engedném a páromat mivel, ha iszik akkor kötekedik másrészt meg nagy nőcsábász és én féltem őt. A család szerint én egy hisztérika vagyok. Mit tegyek?
2014. dec. 26. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Vagy bízz meg benne, vagy ne járj vele!
2014. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy nőcsábász, akkor ha ma este nem megy iszogatni, megváltozik?
2014. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Válassz egy másik párt magadnak, aki nem kötekedik és nem qvázik. És nem alkesz.
2014. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, hogy őt félted ?? Talán te félsz, hogy összejön egy másik nővel !!!
2014. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3# Attól mert ma elmenne inni miért alkoholista?
2014. dec. 26. 20:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem engednéd??? milyen párkapcsolat az, ahol engedélyt kell kérni a másiktól, hogyha el akar menni valahova?
2014. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj velük te is, azt nem várhatod a párodtól, hogy minden este ott ücsörögjön melletted a kanapén.
2014. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez csak fiús este lesz. Az unokaöccse most arra vár, hogy megy -e a párom. De félek, hogy vagy verekedni fog vagy elcsavarja egy nő a fejét.
2014. dec. 26. 20:25
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Alkoholista az, aki tudja, hogy az italtól elveszti a kontrollt, mégis iszik.
2014. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 acelsziv ***** válasza:
95%
na faja. Tudod, hogy miféle ember és vele vagy? Akkor minek tiltod a piától? Azt hiszed, egész életében tiltani fogod tudni? Vagy mégy mindig utána, nehogy valakit fölszedjen? Vagy fogadd el ilyennek, vagy hagyd ott. Őt félted? Inkább azok a nők érdemelnek sajnálatot, akikkel egy nős patkány kikezd.
2014. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!