Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon nagy gond, hogy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy gond, hogy 25 éves nőként nem még most sem tudom elképzelni, hogy valaha is férjhez menjek és gyereket szüljek?

Figyelt kérdés
Mikor fog ez megváltozni, ha megváltozik és egyáltalán baj -e, hogy így van?
2014. dec. 26. 20:31
1 2
 11/13 Eva87 válasza:
Mindanyian kulonbozoek vagyunk es mas az erdeklodesi korunk.Illetve a hazastars megvalasztasa is egy felelosegteljes dontes,hisz a biblia szerint egy eletre szoloan jo ha valasztunk tarsat.
2014. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jól írják a többiek, mndenki más ütemben éli az életét. Az a legfontosabb, hogy úgy élj, ahogy neked jó. Ne pedig úgy, ahogy " elvárják" mások.
2014. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne a társadalmi elvárásoknak akarj megfelelni, hanem annak az érzésnek ami benned van. Hogy nem vágysz férjre, gyerekre. Ha te így boldog vagy, akkor élj így.


Én 25 évesen lettem feleség, mindig is vágytam erre, és imádom, viszont anya soha nem leszek. Ezt elfogadtam idővel.

Ettől még nem áll meg az életem, de sokan ezt nem értik meg...A természetesség híve vagyok, és van aki ezt úgy fogja fel, hogy nem is akarok igazán gyereket. Nos akarok, csak ha természetes úton nem adatik meg, akkor ennyi. Nem akarom erőltetni és kész. Másrészt az orvosom szerint nincs is értelme kezelésekbe, beültetésbe és hasonlókba belevágni mert sikertelen lenne, és rengeteg ablakon kidobott pénz.


Annyi a lényeg, hogy csak olyasmi legyen az életedben amit te magad akarsz. Ha nem akarsz férjhez menni, ne menj, és ha nem akarsz tiszta szívből gyereket, akkor ne szülj, csak azért, mert a nyolcvanadik több gyerekes ismerősöd sokadszorra megkérdezi, mikor lesz már gyereked. A magánéletedhez senkinek semmi köze.

2014. dec. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!