Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elmennétek karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek karácsonyi céges bulira, ha nem vihetnétek a férjeteket/feleségeteket?

Figyelt kérdés
Új vagy a munkahelyen, nem sok mindenkit ismersz, de nem is egy olyan meló, amihez kell bármilyen csapatmunka. Ti elmennétek?
2014. dec. 10. 10:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen én elmennék, sőt el is mentem már a céges bulikra egyedül.


Nálunk sem kell a csapatmunka, azaz az én munkakörömben nem kell, de ha valamilyen gyakorlati dologban kell segítség jó ha tudom kihez forduljak.


Amúgy nem vagyunk összenőve a férjemmel, szoktunk külön is eljárni.

2014. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ma megy céges bulira, nélkülem, mint mindig. Nálunk ez nem probléma.
2014. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2014. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Csutortokon van a szuk teruleti karacsonyi buli, penteken meg a ceges.


Egyikre sem jon a felesegem. Minek jonne? Neki is volt az o munkahelyen karacsonyi osszeroffenes, en sem voltam.


Nem vagyunk osszenove.

2014. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Benne van a nevében, hogy céges. Miért jönne a házastársam? Ő is a sajátjára megy, meg én is.
2014. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Az én vőlegényem cégénél sem mennek a házastársak/barátnők a céges bulira. Sosem voltam egyen sem, ahogyan a mi cégünk sem hívja a házastársakat/párokat. Nálunk 20-an dolgoznak, ha mindenkinek hívnánk a párját akkor 40-en lennénk, ami a cégnek nem kis kiadás egyébként. Mindenki el szokott jönni, ilyenkor esik pár szó a cégről, év végi zárásokról stb, és csomagot is kapnak a dolgozók.

Én is ugyanúgy elmegyek, a vőlegényem nélkül, és ő is ugyanúgy elmegy nélkülem. De ismerősi körökben sem szokták a házastársat/barátot/barátnőt hívni. Inkább az a ritkább szerintem.

2014. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Azért céges, hogy az ott dolgozók ünnepeljék a karácsonyt. Kicsit túlzásnak tartom, hogy már oda is vinni kell a férjet, feleséget. Miért is? Elmennék, mert új vagyok, jobban megismerném a többieket.

Egyébként én multinál dolgozom. 150-en vagyunk, ha mindenki hozná a párját, minimum 300 fő lenne. Minek????

2014. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó vagyok, a férjem cégénél több, mint 600 ember dolgozik, még sosem volt céges parti, mert elég spur a cég, de számold ki...
2014. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem DIREKT olyan a rendezvény, amelyre meghívják a dolgozók családját, házastársát (pl. családi nap vagy gyermeknap vagy egészségnap vagy valamilyen bál, gála műsor stb.), akkor értelemszerűen NEM hivatalos a házastársad.


Ezért céges (BELSŐ) esemény, nem családi körben töltött.


Ha új lennék a munkahelyemen, még inkább igyekeznék ezzel a céges ünnepséggel/vacsorával is alkalmat teremteni arra, hogy munkahelyi jó kapcsolatokat építsek, fenntartsak, hiszen az ilyen rendezvények erre (is) vannak.

Az egy dolog, hogy a munkád nem valamilyen front office jellegű, de még ha könyvelőként dolgozol a számláid között vagy a raktárban olyan területen, ahol egyedül tevékenykedsz- akkor is

- ember vagy- sokkal jobb egy olyan helyre dolgozni, ahol a kollegákkal váltasz pár kedves szót, mint egy helyre, ahol a kutya sem ismer vagy senki nem is érdeklődik irántad

- bármikor lehet szükséged egy kollegád segítségére, szaktudására

- lehet, hogy értékes munkahelyi barátságok alakulhatnak ki


A házastársad szemszögéből:

- tök untalmas lenne neki ott, mert senkit nem ismer

- az ilyen céges rendezvényeken rendszeres valamilyen évértékelés, helyzetértékelés, a céggel kapcsolatos beszédek- amik őt nem érintik


Nem is értem, miért merül ez fel benned?

A munkahelyen is önállóan dolgozol, az év záró rendezvényre miért ne mennél egyedül, MUNKAVÁLLALÓI minőségedben?


Olyan cégnél, olyan beosztásban dolgozom, ahol a normál belsős céges rendezvények mellett vannak egyéb, a cég dolgozónak és azok családtagjainak szánt rendezvények is. Ilyen esetekben természetes, hogy a férjem és a gyermekem is jön velem, más esetben természetes, hogy az év végi céges karácsonyi ebédre/vacsorára, csapatépítő tréningekre, nyugdíjas kollega búcsúztatójára, szülési szabadságra készülő kismama köszöntésére, osztályos külső helyszínen tartott értekezletre stb. NEM.

Fordítva is így van: nekem eszembe nem jutna a férjemre tapadni, ha a munkájával összefüggő elfoglaltsága van- és a céges "bulik" ilyenek.

2014. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
én is elmennék.Egyetértek az elözökkel.
2014. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!