Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg vigyáznom kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vigyáznom kellene néha a gyerekekre?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, én dolgozom, a feleségem van otthol velük. Feleségem folyton azért nyüstöl hogy vigyázzak a gyerekekre pár órát, mert ő ki akar kapcsolodni. Más nincsen aki tudna vigyázni rájuk csak én. Ő forászhoz kozmetikushoz akar menni. Valami idegomlás szerü dolgot produkált tegnap amikor ivott pár pohárral hogy 3 éve nem volt fodrásznál és menni akar. Oké belátom tényleg ráférne. Nem értem gyerekekkel mért nem megy. Azt mondja úgy fárasztó. Egész nap a házba van, néha megy csak át a 10 pecre lévő boltba.

A lényeg hogy ha én vigyáznék a gyerekekre akkor pihenőt kéne kivennem ugyanis én úgy dolgozom hogy délután 2kor elmegyek otthonrol és hajnal 6kor érek haza és ez inden nap.


2015. jan. 1. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
96%
a te 3 gyereked is még jó hogy neked is vigyázni kel rájuk
2015. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
96%
Javíts ki ha tévedek, de a te gyerekeid is, nem? Gondolom közösen vállaltátok, nem csak úgy jöttek. Akkor tessék kivenni a részed nevelésükből is.
2015. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 A kérdező kommentje:
Igen az enyéim is persze de nagyon fáradt vagyok nagyon sokat dolgozom. Semmire nincs időm mert kelt az asszony aztán huzhatok is már dolgozni.
2015. jan. 1. 22:14
 4/127 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tényleg megérdemelne 1-2 havonta egy ilyen napot a feleséged. Komolyan gondolod, hogy fodrászhoz és kozmetikushoz 3 gyerekkel menjen?

Picit hagyd már élni, mert nem lesz jó vége.

2015. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
88%

Cseréljetek, aztan rájössz.


Nem néha, hanem rendszeresen kellene a gyerekekkel törődnödm és valtozatosságot nyújtanid a feleségednek is.

A gyerekek közösek, nem a feleségedé egyedül.

0-24 ben mások igényei alapján élni fárasztóbb, mint 12 őrázni, heti 5 napot..

Szerintem mar a délelőtt és a hetvége/ szabadnap is elég lenne..nem kell pihenőnap.

Mi lenne ha elválnátok? Sosem latnád a gyerekeid? Nah ugye, hogy akkor megoldanád.


Én azt nem étem,mhogy minek vállatatok gyereket, ha te nem akarod kivenni a részed a nevelésből. Nem csak megcsinálni kell tudni.. Ráadásul3-at is..

2015. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 A kérdező kommentje:
1 éve volt pszichiátrián, és azt is rám fogta hogy ő be van zárva és nem lát nem beszél emberekkel és beleőrült. Szellemeket látott meg pánikbeteg lett meg mittomén micsoda most úgy néz ki rendbejött de a tegnapi pia kihozta belőle
2015. jan. 1. 22:17
 7/127 anonim ***** válasza:
95%

Csak egyszer 1 napor csinálj vegig a gyerekekkel úgy, hogy afeleséged egyáltalan nem aegít, nincs otthon, de nem 10őrat, hanem az esti fürdetéssel, mindennel, az 50-edszer felolvasott mondőkaval együtt, azzal, hogy nem tudsz anwlkül pisilni sem, hogy. Amásik oldalt ne nyúznának, vagy ne amiatt aggódnál, hogy addig törtenik valami...és akkor meg a nagywcről nem is beszéltünk..

Mindezt segítség nélkül, 0-24ben

Ha te nem akarsz, akkor fizessetek bébiszittert...

Ha így folytatődik a feleséged kórházba kerül idegösszeomlással,maztán pár honapig muszáj leszel megoldani tenyleg teljesen egyedül a gyerekeket

2015. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 A kérdező kommentje:
Na azért azt tisztázzuk hogy a fizetésemet leadom és értük dolgozom nem magamért. Nincs hétvége mert sajnos akkoris dolgozok. Délelőtt értelemszerüen meg alszom.
2015. jan. 1. 22:18
 9/127 anonim ***** válasza:
95%

Azt mondod,hogy van 3 gyereketek és te sose vigyázol rájuk?? Igazából most annyi mindent írhatnék de csak ennyit fogok: Gratulálok, igazi apa vagy! :)

Egy hónapban egy napot nem tudsz rájuk áldozni.

2015. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ugyan csak egy fiam van, de nem tudnék vele fodrászhoz menni. Még csak egy éves múlott, és nem marad meg annyi ideig egy mozdulatlan babakocsiban, míg a fodrász végezne. Kivenni pedig nem lehetne, mert mindent lerámolna. Nálatok is gondolom van még kicsi a gyerekek között. Abban igaza van a felesegednek, hogy néha kellene neki egy kis kimenő, de téged is megértelek, hogy fáradt vagy. De valami megoldás kell. Ez így nem élet. Azt már meg sem kérdezem, hogy egymásra mikor van időtök. Te magad mondod, hogy ráférne a fodrász. De oda nem tud kisgyerekkel menni. Akkor hogy oldja meg?
2015. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!