Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg vigyáznom kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vigyáznom kellene néha a gyerekekre?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, én dolgozom, a feleségem van otthol velük. Feleségem folyton azért nyüstöl hogy vigyázzak a gyerekekre pár órát, mert ő ki akar kapcsolodni. Más nincsen aki tudna vigyázni rájuk csak én. Ő forászhoz kozmetikushoz akar menni. Valami idegomlás szerü dolgot produkált tegnap amikor ivott pár pohárral hogy 3 éve nem volt fodrásznál és menni akar. Oké belátom tényleg ráférne. Nem értem gyerekekkel mért nem megy. Azt mondja úgy fárasztó. Egész nap a házba van, néha megy csak át a 10 pecre lévő boltba.

A lényeg hogy ha én vigyáznék a gyerekekre akkor pihenőt kéne kivennem ugyanis én úgy dolgozom hogy délután 2kor elmegyek otthonrol és hajnal 6kor érek haza és ez inden nap.


2015. jan. 1. 22:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
82%
Hogy tudnál róla? Ahhoz egy pici jelét kéne mutatni annak, hogy a társa vagy és nem egy gyerekgyár KFT vagytok!
2015. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 A kérdező kommentje:
Elvileg gyógyszert szed. Ha nrm szedi az megint csak maga alatt vágta a fát és nem az én hibám.
2015. jan. 2. 13:46
 63/127 anonim ***** válasza:
91%

Azt hiszem, ezzel az utolsó válaszoddal mindent elmondtál. "Nem az én hibám."


Nagyon jó tanácsokat adtak neked a hozzászólók, válassz egyet a sok közül. Össze is foglalom neked, mert ilyen porcukormókus vagyok:

- Vegyél autót.

- Vegyél robogót.

- Költözzetek közelebb.

- Szerezz egy ismerős bébisintért, aki heti pár órára vigyáz a gyerekekre.

- Menjenek a kölkek bölcsibe -oviba.

- Legyen valami felnőtt társasága a feleségednek, ha tud, menjen el dolgozni a sarki közértbe napi pár órában, miután a gyerekek bölcsibe- oviba mentek, és ő is tudott magára fordítani egy kis időt.

- Ne várd el a feleségedtől, hogy a 3 gyerekkel menjen el kikapcsolódni. Igen, a feleséged már ott tart idegileg, hogy egy nyomorult fodrász kikapcsolódást jelent neki. Légy férfi, intézd el, hogy mehessen.

- Férfiként nem csak az a dolgod, hogy hazaadd a pénzt. Apa ként és férjként is vannak kötelességeid, amiket ez mellett a munkahely mellett nem tudsz teljesíteni. Ezt alaposan gondold át, beszéljétek meg az asszonnyal.

2015. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
88%

"nem az én hibám"


Majd ha kibukik a feleséged és 2 hónapra kórházba kerül, az viszont a Te hibád lesz. És akkor ha tetszik, ha nem, otthon kell lenned hónapokat, ami kb. a munkahelyed elvesztésével is jár majd.

Inkább most áldozz fel 1-1 napot néha, minthogy az egész életetek, családotok tönkremenjen.

De látom, hogy 50 ember sem tud meggyőzni erről, úgyhogy kezd érdekelni, hogy egyáltalán miért tetted fel a kérdést? Ugye nem gondoltad, hogy majd melléd állunk? De innentől úgy teszed tönkre a házasságodat, ahogy akarod! Csak az a baj, hogy a feleséged és a 3 gyerek issza meg az ostobaságod levét.

2015. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 A kérdező kommentje:

Akkor hadd kérdezzem meg de most őszinték legyetek.


Férfiak nektek a feleségetek havi hány órát tölt kikapcsolódással? És eközbe ki vigyáz a gyerekekre?

2015. jan. 2. 14:55
 66/127 Költőnő? ***** válasza:
69%

Nem az én hibám...

Mondd csak te tényleg ennyire sötét vagy, vagy teszed az idiótát ?!

Mer' szted nem lesz közöd a gyerekedhez?! Kinek lesz akkor? A postásnak?

Most már ennyi dilettáns marhaság után csak remélni tudom h inkább egy unatkozó troll vagy, mert az sokkal ijesztőbb, h vki ennyi ésszel meg tovább szaporodjon.

2015. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 A kérdező kommentje:
Mért az én hibám lenne ha esetleg nem szedi be a gyógyszert???
2015. jan. 2. 15:01
 68/127 anonim ***** válasza:
65%

És miért kell gyógyszert szednie? Na miért?

Szép kis házasság az, amit csak szedálva lehet elviselni.

2015. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 Költőnő? ***** válasza:
73%

Mert akkor nagyobb eséllyel terhes lesz!!!

Terhes, tudod; baba ... Baba aminek van egy apja... Aki elvileg te lennél...

Így sem kapisgálod?

2015. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 A kérdező kommentje:
Nem értem mire gondolsz. Én a fogamzásgátlórol beszélek.
2015. jan. 2. 15:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!