Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg vigyáznom kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vigyáznom kellene néha a gyerekekre?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, én dolgozom, a feleségem van otthol velük. Feleségem folyton azért nyüstöl hogy vigyázzak a gyerekekre pár órát, mert ő ki akar kapcsolodni. Más nincsen aki tudna vigyázni rájuk csak én. Ő forászhoz kozmetikushoz akar menni. Valami idegomlás szerü dolgot produkált tegnap amikor ivott pár pohárral hogy 3 éve nem volt fodrásznál és menni akar. Oké belátom tényleg ráférne. Nem értem gyerekekkel mért nem megy. Azt mondja úgy fárasztó. Egész nap a házba van, néha megy csak át a 10 pecre lévő boltba.

A lényeg hogy ha én vigyáznék a gyerekekre akkor pihenőt kéne kivennem ugyanis én úgy dolgozom hogy délután 2kor elmegyek otthonrol és hajnal 6kor érek haza és ez inden nap.


2015. jan. 1. 22:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 A kérdező kommentje:
Senki
2015. jan. 6. 16:30
 122/127 anonim ***** válasza:
75%

Próbáld meg azt, hogy keresel egy megbízható hírű bébiszittert és első néhány alkalommal úgy jön, hogy a feleséged is otthon van. Ő mutasson meg neki mindent, felügyelje, hogy miként bánik a gyerekekkel. Ilyenkor elég, ha a feleséged a szobában van, de a bébiszittert hagyja mozogni.

3-4 alkalom után hátha rájön, hogy a bébiszitter se az ördögtől való és hajlandó lesz belemenni.

2015. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 A kérdező kommentje:
Azt mondta semmiképpen nem. Sok hülyeséget olvasott a neten erről,
2015. jan. 6. 17:42
 124/127 anonim ***** válasza:
84%
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
2015. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 A kérdező kommentje:
ok
2015. jan. 6. 17:53
 126/127 anonim ***** válasza:
81%
Hát, akkor marad az, hogy ő lassan beleőrül, te meg a taposómalomba. A gyerekek pedig egy hideg, pozitív érzelmektől mentes közegben nőnek fel.
2015. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 piroska és a farkas ***** válasza:
85%
Akkor kérdezzétek meg az ovonénit, h nem vállalna-e el havi egy szombatot! Sokan csinálják ezt ovonénik, dadusok,én is ismerek ilyet, aki pl bölcsiből hazavisz kisgyereket, mert a szülei estig dolgoznak, a gyerek nem fél töle, az anyuka megbízik benne, a dadusnak meg egy kis plusszpénz. És ő legalább nem ismeretlen nektek!
2015. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!