Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg vigyáznom kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vigyáznom kellene néha a gyerekekre?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, én dolgozom, a feleségem van otthol velük. Feleségem folyton azért nyüstöl hogy vigyázzak a gyerekekre pár órát, mert ő ki akar kapcsolodni. Más nincsen aki tudna vigyázni rájuk csak én. Ő forászhoz kozmetikushoz akar menni. Valami idegomlás szerü dolgot produkált tegnap amikor ivott pár pohárral hogy 3 éve nem volt fodrásznál és menni akar. Oké belátom tényleg ráférne. Nem értem gyerekekkel mért nem megy. Azt mondja úgy fárasztó. Egész nap a házba van, néha megy csak át a 10 pecre lévő boltba.

A lényeg hogy ha én vigyáznék a gyerekekre akkor pihenőt kéne kivennem ugyanis én úgy dolgozom hogy délután 2kor elmegyek otthonrol és hajnal 6kor érek haza és ez inden nap.


2015. jan. 1. 22:07
 71/127 A kérdező kommentje:
Amúgy meg felhívtam és azt mondta nem terhes.
2015. jan. 2. 15:24
 72/127 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
Az én férjem 2 müszakban dolgozik, egyetemi hallgato, és másodállása van.1 babával vagyok otthon. Mégis elfordul, hogy a férjem SAJÁT MAGÁTOL azt mondja, h pl elviszi sétálni a kislányt, h legyen itthon egy nyugodt orám. Nyilván én is egprobálok odafigyelni, h tudjon eleget pihenni, tanulni, egyebek. Az a baj, h a férfik egy része nem érti, h mi az a 24 orás ügyelet, amiben egy anya él. Neked van magadra időd, mert pl amikor munkába mész, akkor átadhatod magad a godolataidnak, ugy, h közben egy gyerek sem kéri, h énekeld el huszonötödjére az x dalocskát.... szoval addig oké, h a családodért dolgozol, de juttasd egy kis levegöhöz a feleségedet. ha megoldhatjátok, legyen egy olyan nap a honapban, amikor mondjuk egy teljes napra felvesztek egy bébiszittert, és az a nap legyen csak a feleségedé. menjen aznap barátnözni, fodrászhoz, lofrálgatni csakugy a városba, stb. Egy nap egy honapban csodákra képes.
2015. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan férfiaknak tetted fel az előbb a kérdést, de azért én nőként leírom neked, mennyi szabadidőm van 2 gyerek mellett úgy, hogy a kisebbik még csak 8 hónapos. Havonta 1 alkalommal megyek fodrászhoz és kozmetikushoz. Heti 1 alkalommal alszom délelőtt sokáig, ez akár 10 órát is jelenthet. Havi 2 alkalommal kávézóba megyek barátnőkkel. Ezen alkalmakkor mindig a férjem van a gyerekekkel, ugyanis 2 ezer kilométerre lakunk a családtagoktól. A férjem teljes állásban dolgozik, mellette felsőfokú képzésre jár.
2015. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
84%

Nekem meg nincs gyerekem, de a barataink gyerekeire havi 2 napot mi vigyázunk délután, hogy legyen egymásra idejük.

Iskolai/ óvodai/ bölcsődei szünetben pedig a felét 200 km re nagyszülőknél töltik a gyerekek.

Mar az anyuka is dolgozik, így FELVÁLTVA mennek tappénzre ha betegek.

Előtte pedig minden héten 1 nap a feleségé volt, ahogy a férjé is.l egyébként ők mndig megosztoznak a hevekésen, és meg így is volt, hogy a baratnőm kiborult a gyerekeken, besokall, amikor épp a dac korszakuk volt...


Masik barátnőm mesélte, hogy ő a érje kezébe nyomta a kisbabájukat, higy vugye a közeléből, mertt nem birja tovább, bántani nem akarja, de fogja, mert nem birja továbba. Bőgést..

1,5 őra alatt helyreállta. Lelkibékéje csak azzal, hogy békénhagyták..



Baromi sok a0-24 ben egy gyerek is nemhigy 3

2015. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 anonim ***** válasza:
84%
Kérlek szépen kérdező, nekem annyi szabadidőm van, amennyit szeretnék, amikor a férjem itthon van. Igaz, mi mindketten dolgozunk, de nemsokára (remélem) érkezik a következő baba, úgyhogy eleget leszek itthon majd, hogy utána néha el is akarjak menni valahova. Ha a férjem itthon van, akkor simán csak elmegyek itthonról, ha úgy tartja a kedvem, csak szólok neki, hogy "elmegyek ide és ide, ennyi meg annyi idő múlva jövök", és hála a jó égnek ez nálunk nem annyit jelent, hogy kétévente eljutok a fodrászhoz, hanem hogy este elmegyek a barátnőimmel valami beülős helyre beszélgetni, vagy urambocsá' akár táncolni is. Igaz, nem megyünk sűrűn, mert mindenki eléggé elfoglalt, de összességében akkor megyek, amikor csak akarok. És a férjem soha a büdös életben nem morfondírozna azon, hogy neki akkor most tényleg kéne-e a gyerekre vigyáznia vagy sem, mert tisztában van vele, hogy mindkettőnknek kell rá vigyáznia. Pedig - kapaszkodj meg - a fiam még csak nem is közös gyerek, de mivel együtt neveljük minden tekintetben, szóba sem kerül, hogy kinek a dolga vigyázni rá, vagy bármit is csinálni vele, annyira magától értetődő, hogy mindkettőnk dolga, amit mindketten szívesen teszünk is, de emellett mindkettőnknek van ideje a saját szórakozására is.
2015. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 anonim ***** válasza:
69%
A teljes igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem normális, és főképp nem is legális a munkaidő, amiben dolgozol. Ez vmi rabszolgatartas, vagy mi? Ami engem illet, az én férjem is dolgozik, de nálunk úgy van, hogy mindig teremt nekem kikapcsolódási lehetőséget, ha kérem. Legyen szó fodraszrol, baratnovel való találkozásrol, orvosi vizsgálat, bármi, olyan még nem volt, hogy ne tudtam volna elmenni. A legjobb meg az, amikor nyaralunk. (egy évben kortól függően jár 25 nap szabadság, te azt sem veszed ki?!?) amikor nyaralunk, akkor együtt is van a család, de picit vagyunk külön is, ő pl játszik a gyerekekkel, én megyek szaunázni, ilyenek. Az azért tényleg érdekelne, hogy mivel töltöd az időd, amikor szabin vagy, hogy feleséged akkor sem tud kimozdulni?
2015. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 anonim ***** válasza:
69%
Nézd,megértem, hogy a munka mellett neked se jut időd kikapcsolni, de ahogy te is igényelnéd, úgy ő még jobban igényli, hiszen az ő munkaideje nem jár le soha. Valahogy ezt meg kellene oldanotok mind a kettőtök érdekében. Havi egy nap járna neked is pihenésre és neki is pihenésre, egy pedig közösen. Ez havi 3 szabadnap, ami így is kevés volna. Tényleg nem tudsz másik munkahelyet szerezni? Vagy legalább valami közlekedési eszközt, hogy ne kelljen órákat arra várnod, hogy hazamehess? Lehet neked is nagyobb kedved lenne vigyázni a gyerekekre, ha te se lennél hulla fáradt.
2015. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy általában havi 1 napot otthol vagyok de akkor meg nem megy sehova mert velem akar lenni.
2015. jan. 3. 13:52
 79/127 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, miért vállaltatok három gyereket? Az első vagy a második után nem látszott, hogy nehéz velük?
2015. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 anonim ***** válasza:
78%
Azért az nem semmi, hogy csak úgy felhívod és megkérdezed, hogy nem terhes-e. Nálunk nem így működik, ebből is látszik, hogy valami nem stimmel nálatok.
2015. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!