Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinálnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a férjeteknek lenne egy olyan dilije, fétise, ami nektek nem igazán jön be?

Figyelt kérdés

Engem egyáltalán nem izgat fel ez a dolog, néha semleges, néha undorít, néha untat. Őt viszont kb csak ezzel lehet igazán, felizgatni, de ezzel nagyon. Mit csinálnátok ilyen helyzetben? Megcsinálnátok amit szeretne, csak, hogy neki jó legyen?

Kérlek, azt ne mondjátok, hogy váljunk el, mert nyilván nem fogunk emiatt elválni, nagyon szeretjük egymást.

Amúgy nem valami nagyon pervez dologra kell gondolni, inkább szokatlan és furcsa, hogy valakit ez izgat, és nem is okozunk fájdalmat egyásnak.


2015. jan. 3. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ mi ez a dolog. Amúgy meg nyilván akkor is volt már ez a fura dilije amikor még nem voltatok házasok.. akkor mit beszéltetek ,hogyan fogjátok megoldani? Vagy nem tudja,hogy téged ez nem igazán vonz?

Mindenképp meg kell beszélni

2015. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Persze, nálunk is van ilyen. Megcsinálom, és végül is nekem is jó, mert látom, hogy mennyire élvezi, és mivel szeretem, örülök hogy örömet okozhattam neki :) Ez az elv egyébként a mindennapi életben is érvényesül és oda-vissza, így mindkettőnknek jó.
2015. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Gyannítom nm lenne a ferjem..

A szexben csak olyat vagyok hajlandó megvsinálni, ami nekem is jó, és csak ilyet varok el a páromtól is..

2015. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
egy fenét csinálnám meg. Lemondani valamiről, amit szeretnél egyszerűbb, mnt megtenni valamit, amit nem akarsz. Nálunk ez nem is kérdés...
2015. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Milyen fétise van?
2015. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez tudni kellene h mit ker a férj. Konkrétum nélkül nehéz megmondani, h megtenném-e. De pl ha öt a labujjam szopogatása indítana be, nyilván engedném. De ha mondjuk le akarna vizelni minden egyes szex elott, azt mar tutira nem :D mit ker tőled a férjed?
2015. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát engem pl. a lábfétis undorít, úgyhogy azt biztos nem. Ha semleges dolog lenne, ami nem okoz fájdalmat, akkor valószínűleg megtenném.
2015. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Szopizza a melled??? :-D
2015. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az elején nem igazán derült ki, hogy őt ez izgatja, de amúgysem egy olyan horderejű dolog ami miatt nem mentem volna hozzá vagy szétmentünk volna. Szereti ha a köldökét izgatom...
2015. jan. 3. 19:10
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez inkább vicces, el sem tudom képzelni, hogy nem csikiz ez valakit. Kössetek kompromisszumot, csináld orál közben a kezeddel, száddal akkor nem fogod olyan furának érezni.
2015. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!