Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos, ha azonos munkaidőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha azonos munkaidőben dolgozó két házastárs közül annak kell több házimunkát végeznie, aki kevesebbet keres?

Figyelt kérdés

Mondjuk arányosan, aki 2x annyit keres, mint a másik, az 1/3ad házimunkát végez, a kevesebbet kereső pedig 2/3adot.

Mindketten 8 órában dolgoznak, gyerek nincs.

A kérdés elméleti.


2015. jan. 7. 12:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem, nem!
2015. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
Az igazi férfiak nem is éreznék jól magukat,ha a nõ,aki mellette él, többet keresne, a férfi az büszke,hogy a családjának adhat.
2015. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem már maga az probléma egy házasságban, ha felmerül a fillérezés, egyáltalán a pénzen való osztozkodás. Nem mindegy ki keres többet? A család, az család. Ha jól megy, akkor mindannyiunknak, ha nem, akkor senkinek. Nincs jelentősége annak, ki keres több pénzt. A házimunkát meg szabadidő függvényében kellene végezni. Ha mindkét félnek ugyanannyi ideje van, akkor elosztani kétfelé. De gyönyörű egy ember lehet, aki elvárná, hogy az egyik tegye a dolgát otthon, ő meg tespedne addig, vagy ludast olvasna. Ilyen felfogású embereknek nem kellene házasodni, maradjanak egyedül.
2015. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az igazi férfiak nem is éreznék jól magukat,ha a nõ,aki mellette él, többet keresne"


Egy igazi férfinek nem fájna, ha élete szerelme sikeres.

2015. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, ha egy kapcsolatot anyagiakban mérnek. Az nem kapcsolat, hanem munkatársi viszony.
2015. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed?


Egyébként nem jogos.

2015. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
nem jogos, az én férjem nem tudná nézni, hogy én megszakadok munka után a házimunkában amíg ő a fotelben tesped. Az ilyen nem is férfi lenne. Az meg, hogy ki mennyit keres semmi köze a házimunkához.
2015. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem... Nem szereti az a társát az, aki az ugyanannyi, vagy akar még kicsit kevesebb munka mellett is a fotelban heverészve végignézné, hogy robotol a másik, vagy képes lenen otthonhagyni, addig..
2015. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos!

A párommal mindketten 8 órát melózunk és mindketten hullák vagyunk, amikor hazaérünk, de ugye enni kell valamit, meg mosogatni, takarítani...stb. Segítünk egymásnak a főzésben,a takarításban, a mosogatásban. Egyikünk sem szolgálja ki a másikat. Enyém a mosás, mert háklis vagyok hogy mi hogy mi mivel kerül be a mosógépbe, de teregetést már a párom is bevállalja, ahogy a főzést és a porszívózást is, pedig többet keres, mint én.


Mellesleg a felvetésed azért sem áll, mert mondjuk tegyük fel a nő tescoban dolgozik feltöltőként 80 ezreért, és hullafáradtan ér haza, a pasi meg mondjuk végezzen irodai melót 160ért és fele olyan fáradt sincs mint a nő, akkor ne szerencsétlen nő végezzen mindent, erőn felül, mert neki nem jött össze egy jobb meló.

2015. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!