Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi volt a sorrend:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a sorrend: esküvő, összeköltözés, lakás, gyerek?

Figyelt kérdés

Hagyományosan ez lenne a sorrend, de ma már nem mindenkinél így van. Mi egyelőre összeköltöztünk, a többi nincs meg, de nagyon szeretnénk.

Ti milyen sorrendben csináltátok? Visszanézve jól döntöttetek, vagy megbántatok néhány dolgot?7



2014. nov. 16. 10:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Esküvő-összeköltözés-lakás-gyerekek... 23 éve együtt! Szerintem már "összekovácsolódtunk"!
2014. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözés,esküvő,gyerek,lakás,autó.Nem bántam meg semmit.
2014. nov. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Összeköltözés, házépítés, esküvő, gyerekek.


Jól döntöttünk úgy érzem. Azért előbb volt a ház, mint az esküvő, mert évekig erre spóroltunk, és mire meglett a megfelelő önrész, bele is kezdtünk. Akkor házasodtunk össze, amikor a házat már teljesen befejeztük és félretettük az esküvőre való összeget. Ha fordítva csináljuk, akkor csak 1-2 évvel később lehetett volna saját házunk, és nekünk a ház volt a fontosabb mint a papír.

2014. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözés, esküvő. Eddig ennyi. Lakás kb. 5-6 év múlva lesz, addig viszont remélem sikerül a baba is :) Eddig az volt az elv, hogy előbb legyen lakás, aztán baba, de miután kiderült, hogy beteg vagyok, és sokáig kell próbálkozni, és lakás is későn lesz, így nem várunk a sajátra. Amikor sikerül, akkor lesz baba. Remélem 1-2 éven belül :)
2014. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
64%

Hagyományosan:


Járas, összeköltözés, esküvő, gyerek(ek)


A szüleim, és még a nagyszüleim 1958 -ban is így csinálták...teht nálunk hagyomány, hogy minimum pár hőnap együttélés van esküvő előtt, bár nagymamáméknál a kor volt az akadály, nem volt 16 ;)



Nemm bantam meg, soha nem kötném össz az életem egy olyan emberrel, akit nem ismerek... Évek alattsem lehet együttélés nelkül megismerni igazán a másikat...


Nakünk pedig fontos volt, hogy házasok együnk..

Így pedig evidens volt, hogy akkor, amikor igazán eldöntöttük, hoyg jők avgyunk együtt lesz csak gyerek, akk pedig nem volt akadálya a házassagnak.

Tehát előbb dönt az emebr a saját sorsárólm aztanvallal gyereket..szerintem/-tünk

2014. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs, nem, nem bántuk meg, jól tettük, hogy előbb összeköltöztünk. 2 dolog miatt viszont mérges vagyok magunkra. Előbb is elkezdhettünk volna lakásra gyűjteni, illetve ha tudom, hogy később ilyen nehéz lesz a babaprojekt, nem húzzuk az időt. Csak akkor még a kapcsolatunk elején voltunk, akkor még nem akartunk babát.
2014. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő, összeköltözés, gyerek, lakás. Nem bántuk meg a döntésünket.
2014. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
56%
5 . Vagyok... Perszközben lakás, autó motor..vállalkozás...stb
2014. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
56%
6 és 3-as voltam :)
2014. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
És mikor mire kezdtetek el félretenni? Mennyit kellett spórolni hogy meglegyen a ház? Ettől félek a legjobban, hogy semmire nem lesz pénzünk.
2014. nov. 16. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!