Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy a feleségge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a feleséggel nem lehetónk őszinték?

Figyelt kérdés
Megkérdezi, hogy milyen az étel, amit főzött és ha őszintén válaszolok, akkor besérül. Ha megkérdezi, hogy hogy áll rajta a ruha, ha őszinte vagyok, akkor besérül.
2015. jan. 11. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Főzzetek együtt, akkor neked is van beleszólásod, milyen lesz az ebéd.

A ruha témát meg próbáld meg kicsit kíméletesebben megfogalmazni. Ha akkor is besérül, az ő baja.

2015. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én attól sérülnék be, ha ilyen alacsony értelmi szintű emberrel kéne együtt élnem... mi az, hogy besérül?
2015. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

"beseru;" ez magyar szo, vagy kitalalcio?

A nok nem akarjak, hogy oszinte legyel, azt akarjak, hogy mondd, amit hallani akarnak.

2015. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Azzal hogy aláírtad a házassági szerződést, belementél a játékba. Ettől már csak rosszabb lesz.
2015. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Az én feleségem már kifejezetten úgy kezdi a kérdést, hogy : Ugye milyen finom ? Erre csak azt lehet óvatosan válaszolni, hogy hát....
2015. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
A férfi miért sérül be, ha a neje megmondja, hogy rosszul vezet, vagy bénán rakta össze a kisszekrényt, mikor annak harmadszor esik le az ajtaja egy hét alatt?
2015. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Parasztmódon mondod? Neked sem esne jól, ha valaki az őszinteség mögé bújva bunkózik.
2015. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom, te is örülnél egy 100 %-ban őszinte válasznak a feleségedtől arra a kérdésre, hogy sörhassal, kis tokával és kopaszodva is ugyanolyan vonzó vagy-e számára szexuálisan, mint amikor megismerkedtetek. :-)


A viccet félretéve, szerintem egy kapcsolatban mind a két fél részéről igényel egyrészt némi érzelmi intelligenciát, másrészt egészséges mértékű önkritikát, hogy úgy tudjanak egymáshoz öszinték lenni, hogy ne romba döntsék a másik önértékelését és önbizalmát, hanem motiválni tudják a változásra, ha szükséges.


Másrészt az emberek többsége szerintem úgy van vele, hogy az esetleges kritikát is jobban elviseli, ha a másik nem mindig csak a rosszat veszi észre és teszi szóvá, hanem a jót is.

2015. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
8-as miért van lepontozva? Igazat mond.
2015. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken besértődik az asszony, és nem besérül :) ;)
2015. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!